3:3
0:0
3:2
- : -
branky (asistence): 02:07 Jiří Navrátil, 03:50 Zdeněk Marčon (Stanislav Zámečník), 04:06 Zdeněk Marčon (David Hradil), 33:04 Zdeněk Marčon (Daniel Zmrzlý), 35:10 Petr Kantor (Zdeněk Marčon), 40:37 Daniel Zmrzlý (Petr Kantor)
branky (asistence): 11:03 Patrik Dočkal (Milan Hnízdil), 11:51 Josef Koranda (Michal Konečný), 14:33 Milan Hnízdil (Radim Zbránek), 32:41 Josef Koranda (Michal Konečný), 36:05 Josef Koranda (Radim Zbránek)

FBC ZŠ Uničov - FBC Playmakers Prostějov 6:5
3. Jiří Navrátil, 4. Zdeněk Marčon, 5. Zdeněk Marčon, 34. Zdeněk Marčon, 36. Petr Kantor, 41. Daniel Zmrzlý - 12. Patrik Dočkal, 12. Josef Koranda, 15. Milan Hnízdil, 33. Josef Koranda, 37. Josef Koranda; rozhodčí: Bronislav Návojský - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Hublar ? - Miroslav Klimeš ?; po třetinách: 3:3, 0:0, 3:2;
45:00
44:27
Timeout FBC ZŠ Uničov
43:12
Timeout FBC Playmakers Prostějov
40:37
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý, asistoval Petr Kantor (6:5).
37:20
Vyloučen hráč Patrik Dočkal družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
36:05
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Josef Koranda, asistoval Radim Zbránek (5:5).
35:10
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Petr Kantor, asistoval Zdeněk Marčon (5:4).
33:04
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Daniel Zmrzlý (4:4).
32:41
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Josef Koranda, asistoval Michal Konečný (3:4).
30:00
30:00
15:00
15:00
14:33
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Milan Hnízdil, asistoval Radim Zbránek (3:3).
11:51
11:03
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Patrik Dočkal, asistoval Milan Hnízdil (3:1).
04:06
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval David Hradil (3:0).
03:50
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Stanislav Zámečník (2:0).
03:47
Vyloučen hráč Ondřej Vybíral družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
02:07
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Navrátil bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bronislav Návojský a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Playmakers Prostějov:
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Daniel Zmrzlý, Stanislav Zámečník, Jiří Navrátil, Zdeněk Marčon, Jakub Charvát