1:1
4:4
0:0
- : -
branky (asistence): 12:51 Vojtěch Hyánek (Marek Šindelka), 26:11 Lukáš Lepič (Radek Olšina), 26:44 Vojtěch Hyánek, 27:04 Lukáš Bibr (Radim Kalus), 29:17 Michal Florián (Vojtěch Hyánek)
branky (asistence): 02:41 Marek Judas (Petr Zabloudil), 18:41 Jan Smička (Ondřej Král), 18:59 Marek Judas (Petr Zabloudil), 19:47 Jan Smička (Libor Čmela), 21:02 Marek Judas (Marek Vlček)

SFK Kozel Počenice - SK K2 Prostějov 5:5
13. Vojtěch Hyánek, 27. Lukáš Lepič, 27. Vojtěch Hyánek, 28. Lukáš Bibr, 30. Michal Florián - 3. Marek Judas, 19. Jan Smička, 19. Marek Judas, 20. Jan Smička, 22. Marek Judas; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jiří Vlk ? - Dominik Fica ?, Jan Weidinger ?; po třetinách: 1:1, 4:4, 0:0;
39:20
Vyloučen hráč Petr Zabloudil družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:44
Vyloučen hráč Lukáš Bibr družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za zdržování hry.
29:17
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Vojtěch Hyánek (5:5).
27:04
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Bibr, asistoval Radim Kalus (4:5).
27:04
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Weidinger družstva SK K2 Prostějov
26:44
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Vojtěch Hyánek bez asistence (3:5).
26:11
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Lepič, asistoval Radek Olšina (2:5).
21:02
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Marek Vlček (1:5).
19:47
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Libor Čmela (1:4).
18:59
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Petr Zabloudil (1:3).
18:41
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Ondřej Král (1:2).
15:34
Vyloučen hráč Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
12:51
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Marek Šindelka (1:1).
06:54
Vyloučen hráč Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za hrubost.
02:41
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov:
00:00
Line-up domácích SFK Kozel Počenice: brankář: Jiří Vlk; hráči v poli: Michal Florián, Jakub Dočkal, Vojtěch Hyánek, Marek Šindelka, Radek Olšina