1:4
3:1
2:3
- : -
branky (asistence): 13:38 Zdeněk Macháč (Jaroslav Klečka), 17:09 Jaroslav Klečka (Jan Macháč), 21:06 Jaroslav Klečka (Robert Horák), 23:18 Zdeněk Macháč (Jiří Strnadel), 41:34 Jan Macháč (Petr Macháč), 43:24 Petr Macík (Petr Macháč)
branky (asistence): 03:00 Milan Pobořil (Štěpán Böhm), 05:58 Pavel Hons (Tomáš Čegan), 09:42 Vladislav Buchal (Tomáš Čegan), 11:09 Tomáš Čegan (Jan Blizňák), 17:02 Dominik Volek (Štěpán Böhm), 30:17 Tomáš Čegan (Pavel Hons), 39:31 Tomáš Čegan, 42:25 Tomáš Čegan (Pavel Hons)

SKP Nový Jičín - FBK Valašské Meziříčí 6:8
14. Zdeněk Macháč, 18. Jaroslav Klečka, 22. Jaroslav Klečka, 24. Zdeněk Macháč, 42. Jan Macháč, 44. Petr Macík - 4. Milan Pobořil, 6. Pavel Hons, 10. Vladislav Buchal, 12. Tomáš Čegan, 18. Dominik Volek, 31. Tomáš Čegan, 40. Tomáš Čegan, 43. Tomáš Čegan; rozhodčí: Jan Piško - Dalibor Jekielek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Simper ? - Denis Bija ?; po třetinách: 1:4, 3:1, 2:3;
43:24
Branku družstva SKP Nový Jičín vstřelil Petr Macík, asistoval Petr Macháč (6:8).
42:25
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Tomáš Čegan, asistoval Pavel Hons (5:8).
41:34
Branku družstva SKP Nový Jičín vstřelil Jan Macháč, asistoval Petr Macháč (5:7).
39:31
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Tomáš Čegan bez asistence (4:7).
30:17
30:00
30:00
23:18
Branku družstva SKP Nový Jičín vstřelil Zdeněk Macháč, asistoval Jiří Strnadel (4:5).
21:06
Branku družstva SKP Nový Jičín vstřelil Jaroslav Klečka, asistoval Robert Horák (3:5).
17:09
Branku družstva SKP Nový Jičín vstřelil Jaroslav Klečka, asistoval Jan Macháč (2:5).
17:02
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Dominik Volek, asistoval Štěpán Böhm (1:5).
17:02
Vyloučen hráč Pavel Hons družstva FBK Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:38
Branku družstva SKP Nový Jičín vstřelil Zdeněk Macháč, asistoval Jaroslav Klečka (1:4).
13:13
Vyloučen hráč Robert Horák družstva SKP Nový Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:39
Vyloučen hráč Vladislav Buchal družstva FBK Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
11:09
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Tomáš Čegan, asistoval Jan Blizňák (0:4).
09:42
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Vladislav Buchal, asistoval Tomáš Čegan (0:3).
05:58
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Pavel Hons, asistoval Tomáš Čegan (0:2).
03:53
Vyloučen hráč Filip Simper družstva SKP Nový Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
03:53
Vyloučen hráč Jan Blizňák družstva FBK Valašské Meziříčí na 2 minuty za blokování hokejky.
03:00
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Milan Pobořil, asistoval Štěpán Böhm (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Piško a Dalibor Jekielek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Daniel Hás, Martin Volek, Dominik Volek, Tomáš Čegan, Pavel Hons
00:00
Line-up domácích SKP Nový Jičín: brankář: Filip Simper; hráči v poli: Zdeněk Macháč, Robert Horák, Jan Macháč, Marek Petr, Petr Macík