1:2
0:7
- : -
branky (asistence): 02:30 Tomáš Janiš (Petr Lesák), 27:14 Milan Koubek
branky (asistence): 07:05 Vojtěch Výborný (Šimon Kubina), 11:43 Pavel Kotrč (Vojtěch Výborný), 13:11 Šimon Kubina (Vojtěch Výborný), 15:18 Dominik Emlar (Pavel Kotrč), 25:25 Michal Nožička (Dominik Emlar), 34:34 Michal Nožička (Dominik Emlar), 34:52 Tomáš Veinfurter (Petr Jiřička), 35:39 Dominik Emlar (Šimon Kubina), 38:22 Michal Nožička (Jakub Kubina), 40:15 Tomáš Hejzlar (Pavel Kotrč), 41:56 Tomáš Hejzlar (Michal Nožička), 43:15 Patrik Horčička (Tomáš Hejzlar)

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 2:12
3. Tomáš Janiš, 28. Milan Koubek - 8. Vojtěch Výborný, 12. Pavel Kotrč, 14. Šimon Kubina, 16. Dominik Emlar, 26. Michal Nožička, 35. Michal Nožička, 35. Tomáš Veinfurter, 36. Dominik Emlar, 39. Michal Nožička, 41. Tomáš Hejzlar, 42. Tomáš Hejzlar, 44. Patrik Horčička; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 6:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Václav Musel ? - Jiří Alexij ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:7;
45:00
44:07
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
43:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Horčička, asistoval Tomáš Hejzlar (2:12).
41:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Michal Nožička (2:11).
41:39
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
40:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Pavel Kotrč (2:10).
38:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Jakub Kubina (2:9).
35:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Šimon Kubina (2:8).
34:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Veinfurter, asistoval Petr Jiřička (2:7).
34:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Dominik Emlar (2:6).
31:34
Vyloučen hráč Šimon Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek bez asistence (2:5).
26:59
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
25:25
21:49
Vyloučen hráč Tomáš Vítek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
15:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Pavel Kotrč (1:4).
15:00
15:00
13:42
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
13:42
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
13:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Šimon Kubina, asistoval Vojtěch Výborný (1:3).
11:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Vojtěch Výborný (1:2).
09:45
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou.
07:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Šimon Kubina (1:1).
02:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Janiš, asistoval Petr Lesák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Václav Musel; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Václav Vilímek, Milan Koubek, Jiří Unzeitig