1:0
1:1
3:1
- : -
branky (asistence): 10:35 Vojtěch Haman (František Košík), 28:23 Lukáš Váša (František Košík), 35:13 Vojtěch Haman (Filip Dvořák), 39:50 Vojtěch Haman (Daniel Halm), 43:20 Michal Staněk (Filip Dvořák)
branky (asistence): 20:40 Martin Štarman (Michal Háp), 34:43 Martin Štarman (Michal Háp)

Hippos Žďár n/S. - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 5:2
11. Vojtěch Haman, 29. Lukáš Váša, 36. Vojtěch Haman, 40. Vojtěch Haman, 44. Michal Staněk - 21. Martin Štarman, 35. Martin Štarman; rozhodčí: Veronika Čubová - Bronislav Návojský; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl ? - Tomáš Doubek ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:1;
45:00
43:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Filip Dvořák (5:2).
39:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Daniel Halm (4:2).
35:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Filip Dvořák (3:2).
34:43
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Michal Háp (2:2).
34:13
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:23
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval František Košík (2:1).
20:40
15:00
15:00
13:41
Vyloučen hráč Petr Tlustoš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval František Košík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Veronika Čubová a Bronislav Návojský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Michal Háp, Matěj Stejskal, Marek Lamplot, Petr Kuchta, Martin Štarman