2:1
5:1
5:0
- : -
branky (asistence): 05:31 Michal Soukup (Tomáš Vondruška), 10:36 Matěj Nykl, 16:17 Bruno Sandner (Jan Pohořalý), 17:32 Tomáš Vondruška (Tomáš Mudra), 18:08 Adam Hub, 18:18 Tomáš Mudra (Tomáš Vondruška), 29:15 Matěj Nykl (Tomáš Mudra), 33:36 Tomáš Filip (David Munk), 35:34 Tomáš Mudra (Michal Soukup), 37:29 Tomáš Mudra (Jan Štědrý), 40:09 Jakub Švelbl (Bruno Sandner), 43:36 Tomáš Mudra (Jakub Švelbl)
branky (asistence): 13:12 Pavel Žalud (Jakub Křišťán), 19:34 Marek Sedlák (Jakub Křišťán)

FC Bučis Team - Slavoj Tachov 12:2
6. Michal Soukup, 11. Matěj Nykl, 17. Bruno Sandner, 18. Tomáš Vondruška, 19. Adam Hub, 19. Tomáš Mudra, 30. Matěj Nykl, 34. Tomáš Filip, 36. Tomáš Mudra, 38. Tomáš Mudra, 41. Jakub Švelbl, 44. Tomáš Mudra - 14. Pavel Žalud, 20. Marek Sedlák; rozhodčí: Jaroslav Hlaváč - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Marek Galajda 5 - Petr Kučera 23; po třetinách: 2:1, 5:1, 5:0;
45:00
44:29
Vyloučen hráč Rudolf Chrastina družstva Slavoj Tachov na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:36
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Jakub Švelbl (12:2).
40:09
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Švelbl, asistoval Bruno Sandner (11:2).
39:42
Vyloučen hráč Marek Sedlák družstva Slavoj Tachov na 2 minuty za blokování hokejky.
37:29
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Jan Štědrý (10:2).
35:34
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Michal Soukup (9:2).
34:00
Vyloučen hráč Marek Sedlák družstva Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání.
33:36
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Filip, asistoval David Munk (8:2).
30:00
30:00
29:15
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Nykl, asistoval Tomáš Mudra (7:2).
25:48
Vyloučen hráč Jakub Vondruška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
19:34
Branku družstva Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Jakub Křišťán (6:2).
18:18
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Vondruška (6:1).
18:08
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Hub bez asistence (5:1).
17:32
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Tomáš Mudra (4:1).
16:17
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Jan Pohořalý (3:1).
15:00
15:00
14:59
Bučis stále mačkají Tachov v jeho třetině, ovšem všemu prozatím chybí přesnější zakončení.
13:13
Pavel Žalud se opřel do balonku a trefil přesně vikýř branky gólmana Bučis. Byla to první střela Tachova na branku a hned byla gólová.
13:12
Branku družstva Slavoj Tachov vstřelil Pavel Žalud, asistoval Jakub Křišťán (2:1).
10:36
Timeout Slavoj Tachov
10:36
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Nykl bez asistence (2:0).
08:38
Bučis mají stále hru zcela ve své režii. Po další pěkné akci přišla střela z pravé strany, kterou gólman Tachova vyrazil svým ramenem.
07:02
Vyloučen hráč Jakub Křišťán družstva Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání.
05:31
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Tomáš Vondruška (1:0).
04:52
Slibně sehraná akce Bučis skončila střelou vedle branky.
04:27
Vyloučen hráč Rudolf Chrastina družstva Slavoj Tachov na 2 minuty za blokování hokejky.
03:14
Bučis má stále více ze hry, ale Tachovští zatím dobře brání a nepouštějí svého protivníka ke střelám.
02:08
Tachovský Pavel Žalud se prosadil po pravé straně a poté vypálil přibližně metr nad branku soupeře.
01:19
Bučis team je zatím aktivnější na balonku a je nastěhován v pásmu Tachova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Hlaváč a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Slavoj Tachov: brankář: Petr Kučera; hráči v poli: Marek Sedlák, Jakub Vlasák, Jaroslav Jánošík, Vojtěch Mareš, Rudolf Chrastina