1:1
2:1
1:1
- : -
branky (asistence): 00:26 Jiří Křesák (Lukáš Pluskal), 16:24 Karel Šavrda (Jakub Mikeš), 24:53 Karel Šavrda, 32:26 Martin Košta (Jakub Mikeš)
branky (asistence): 11:37 Pavel Formánek, 29:31 Pavel Formánek (David Podařil), 32:19 Petr Štumbauer (Petr Bláha)

Fbc Strakonice - FA Č. Budějovice 4:3
1. Jiří Křesák, 17. Karel Šavrda, 25. Karel Šavrda, 33. Martin Košta - 12. Pavel Formánek, 30. Pavel Formánek, 33. Petr Štumbauer; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Petr Holeček; vyloučení: 3:0 + Petr Štumbauer 5; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Vaníček ? - Jan Vališ ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1;
45:00
43:32
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
38:37
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:48
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování hokejky.
32:26
Timeout FA Č. Budějovice
32:26
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Martin Košta, asistoval Jakub Mikeš (4:3).
32:19
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Petr Štumbauer, asistoval Petr Bláha (3:3).
30:00
30:00
29:31
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval David Podařil (3:2).
27:00
Vyloučen hráč Petr Štumbauer družstva FA Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
24:53
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda bez asistence (3:1).
16:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jakub Mikeš (2:1).
15:00
15:00
11:37
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek bez asistence (1:1).
00:26
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Lukáš Pluskal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FA Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Šimon Perek, David Farka, Tomáš Holický, Jakub Malecha, Miroslav Joza
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Daniel Novák, Lukáš Pluskal, Jiří Křesák