4:2
0:0
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 00:51 Václav Herčík (Jakub Hetver), 16:53 Pavel Kropáček, 18:02 Václav Herčík (Jiří Havel), 27:36 Zdeněk Kvapil (Pavel Kropáček), 29:27 Jiří Havel (Luboš Jakubec)
TJ Turnov
branky (asistence): 04:42 Jaroslav Nezdara (Daniel Korych), 05:36 Jan Haloun (Jan Jaroš), 12:38 Lukáš Švitorka (Daniel Korych), 13:51 Lukáš Švitorka (Vojtěch Palatínus), 15:27 Jan Haloun (Vojtěch Rondoš), 19:41 Štěpán Matěcha (Vojtěch Rondoš)

FBC Lions Mladá Boleslav - TJ Turnov 5:6
1. Václav Herčík, 17. Pavel Kropáček, 19. Václav Herčík, 28. Zdeněk Kvapil, 30. Jiří Havel - 5. Jaroslav Nezdara, 6. Jan Haloun, 13. Lukáš Švitorka, 14. Lukáš Švitorka, 16. Jan Haloun, 20. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2 + Tomáš Kahulle OS:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dalibor Dittrich ? - Luděk Horáček ?; po třetinách: 1:4, 4:2, 0:0;
45:00
35:33
Timeout FBC Lions Mladá Boleslav
34:23
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
31:03
Vyloučen hráč Tomáš Kahulle družstva FBC Lions Mladá Boleslav - osobní trest.
31:03
Vyloučen hráč Tomáš Kahulle družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:27
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jiří Havel, asistoval Luboš Jakubec (5:6).
28:54
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
27:36
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Zdeněk Kvapil, asistoval Pavel Kropáček (4:6).
24:49
Golf v běhu jsem ještě neviděl, ale v Turnově očividně umí všechno. Míček trefil jen brankovou konstrukci.
21:32
Lions vysoko napadají.
20:53
Na balonku stále Turnov.
19:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Rondoš (3:6).
19:02
Vyloučen hráč Tomáš Kahulle družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání.
18:48
Lions půjdou do oslabení.
18:02
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Václav Herčík, asistoval Jiří Havel (3:5).
16:53
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Pavel Kropáček bez asistence (2:5).
16:53
Tohle už nebyl tak fantastický backhand..ale gól jako gól...
15:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Haloun, asistoval Vojtěch Rondoš (1:5).
15:27
Fantastický backhand Halouna!
15:00
15:00
14:40
Lions zakládají poslední útok této třetiny. Bez úspěchu.
13:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Švitorka, asistoval Vojtěch Palatínus (1:4).
13:51
Ze standardky z rohu opět zakončuje Švitorka.
13:19
Lions se snaží o rychlé přechody. Nic zatím nevychází.
12:38
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Švitorka, asistoval Daniel Korych (1:3).
12:38
Ale to už je minulostí. Švitorka navyšuje náskok Turnova.
12:05
Divoká situace před brankou Lions. Turnov nedokázal zakončit.
05:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Haloun, asistoval Jan Jaroš (1:2).
04:42
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaroslav Nezdara, asistoval Daniel Korych (1:1).
02:11
Turnov se zmocnil míčku a dobývá lví pevnost. dvě střely, obě těsně minuly branku.
01:18
Lions se snaží založit kvalitní útok. Míček s nimi moc nespolupracuje.
00:51
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Václav Herčík, asistoval Jakub Hetver (1:0).