2:1
5:3
- : -
Zlín Lions
branky (asistence): 02:10 Marek Judas (Petr Zabloudil), 16:31 Jan Hél (Jan Smička), 23:06 Jan Smička (Jan Hél), 31:05 Jan Hél (Jan Smička), 32:18 Libor Čmela (Jan Smička), 40:56 Jan Hél (Jan Smička), 42:10 Libor Čmela (Jan Smička), 44:05 Libor Čmela
Zlín Lions
branky (asistence): 22:39 Vlastimil Červenka (Jaroslav Vaněk), 32:28 Michal Baroň (Jaromír Roth), 35:26 Petr Pospíšil (Jaroslav Vaněk), 41:15 Vlastimil Červenka (Petr Pospíšil)

SK K2 Prostějov - Zlín Lions 8:4
3. Marek Judas, 17. Jan Hél, 24. Jan Smička, 32. Jan Hél, 33. Libor Čmela, 41. Jan Hél, 43. Libor Čmela, 45. Libor Čmela - 23. Vlastimil Červenka, 33. Michal Baroň, 36. Petr Pospíšil, 42. Vlastimil Červenka; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1 + Jindřich Kratochvíl OS:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Weidinger ? - Michal Varnavčin ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 5:3;
45:00
44:05
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela bez asistence (8:4).
42:10
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Jan Smička (7:4).
41:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Petr Pospíšil (6:4).
40:56
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (6:3).
38:47
Vyloučen hráč Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
38:47
Vyloučen hráč Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov - osobní trest.
37:57
Vyloučen hráč Miroslav Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za zdržování hry.
35:26
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Pospíšil, asistoval Jaroslav Vaněk (5:3).
32:28
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Jaromír Roth (5:2).
32:18
31:05
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (4:1).
30:00
30:00
23:06
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Jan Hél (3:1).
22:39
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Jaroslav Vaněk (2:1).
16:31
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (2:0).
15:00
15:00
02:10
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Petr Zabloudil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Michal Varnavčin; hráči v poli: Michael Kořének, Miroslav Končitík, Pavel Malošík, Jaroslav Lovecký, Pavel Balusek
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Ondřej Král, Michal Trnečka, Marek Vlček, Petr Zabloudil, Marek Judas