4:0
3:2
- : -
DDM Teplice
branky (asistence): 04:31 Adam Kozel (Daniel Štefl), 16:53 Daniel Štefl (Filip Janouch), 17:40 Jakub Procházka (Jan Suk), 20:22 Daniel Štefl (Jan Řehák), 27:59 Vladislav Kučera (Jakub Procházka), 30:50 Adam Kozel, 40:09 Adam Kozel (Kristián Malík), 40:20 Kristián Malík (Jakub Procházka)
DDM Teplice
branky (asistence): 41:34 Lukáš Kešner (Lukáš Jánský), 44:32 Lukáš Kešner (Jan Čermák)

FBC Kralupy n/V - DDM Teplice 8:2
5. Adam Kozel, 17. Daniel Štefl, 18. Jakub Procházka, 21. Daniel Štefl, 28. Vladislav Kučera, 31. Adam Kozel, 41. Adam Kozel, 41. Kristián Malík - 42. Lukáš Kešner, 45. Lukáš Kešner; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:3 + Lukáš Kešner 5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann ? - Robert Feigl ?; po třetinách: 1:0, 4:0, 3:2;
45:00
44:32
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Jan Čermák (8:2).
41:34
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Lukáš Jánský (8:1).
40:20
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Jakub Procházka (8:0).
40:09
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Kristián Malík (7:0).
31:26
Vyloučen hráč Jan Kos družstva DDM Teplice na 2 minuty za sekání.
30:50
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel bez asistence (6:0).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Jan Kos družstva DDM Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:59
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Vladislav Kučera, asistoval Jakub Procházka (5:0).
25:03
Vyloučen hráč Lukáš Kešner družstva DDM Teplice na 5 minut za hrubost.
20:22
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Štefl, asistoval Jan Řehák (4:0).
19:05
Vyloučen hráč Jan Čermák družstva DDM Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:40
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Procházka, asistoval Jan Suk (3:0).
16:53
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Štefl, asistoval Filip Janouch (2:0).
15:00
15:00
12:20
Vyloučen hráč Jan Řehák družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hrubost.
04:31
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Daniel Štefl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Teplice:
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Adam Kozel, Jakub Procházka, Kristián Malík