1:3
1:2
0:1
- : -
branky (asistence): 06:00 Jan Blizňák (Pavel Hons), 19:31 Vladislav Buchal (Milan Pobořil)
branky (asistence): 02:04 Michal Bocek (Zdeněk Letovanec), 05:07 Michal Bocek (Martin Chmiel), 11:38 Josef Krnáč (Jan Izaiáš), 22:29 Martin Lasota, 28:04 Pavel Suszka (Jakub Legierski), 43:21 Zdeněk Letovanec (Michal Bocek)

FBK Valašské Meziříčí - FbC Coyotes Jablunkov 2:6
7. Jan Blizňák, 20. Vladislav Buchal - 3. Michal Bocek, 6. Michal Bocek, 12. Josef Krnáč, 23. Martin Lasota, 29. Pavel Suszka, 44. Zdeněk Letovanec; rozhodčí: Dominik Pustówka - Jan Piško; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Pavel Kovář ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:1;
45:00
43:21
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Zdeněk Letovanec, asistoval Michal Bocek (2:6).
39:49
Timeout FBK Valašské Meziříčí
31:07
Vyloučen hráč Daniel Čtvrtek družstva FBK Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:04
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Pavel Suszka, asistoval Jakub Legierski (2:5).
22:29
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Martin Lasota bez asistence (2:4).
19:31
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Vladislav Buchal, asistoval Milan Pobořil (2:3).
15:00
15:00
11:38
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Josef Krnáč, asistoval Jan Izaiáš (1:3).
11:04
Trestné střílení družstva FBK Valašské Meziříčí neproměnil Dominik Volek.
06:00
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Jan Blizňák, asistoval Pavel Hons (1:2).
05:07
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Michal Bocek, asistoval Martin Chmiel (0:2).
02:04
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Michal Bocek, asistoval Zdeněk Letovanec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Pavel Kovář; hráči v poli: Daniel Pyško, Zdeněk Letovanec, Martin Chmiel, Martin Lasota, Pavel Suszka
00:00
Line-up domácích FBK Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Daniel Hás, Martin Volek, Pavel Hons, Dominik Volek, Tomáš Čegan