2:3
0:2
1:1
- : -
branky (asistence): 01:04 Vojtěch Paul (Jakub Dragoun), 08:02 Tomáš Krejcárek (Lukáš Unger), 44:32 Vojtěch Paul (Tomáš Pavlíček)
branky (asistence): 02:23 Vojtěch Koutný (Jakub Florek), 02:49 Filip Kopřiva (Kryštof Ille), 13:00 Jakub Tejnor (Kryštof Ille), 19:15 Marcel Šuranský (Jakub Florek), 21:48 Jakub Florek (Filip Kopřiva), 34:12 Michal Hřebíček

TJ Sokol Dobříš - Slovan J.Hradec 3:6
2. Vojtěch Paul, 9. Tomáš Krejcárek, 45. Vojtěch Paul - 3. Vojtěch Koutný, 3. Filip Kopřiva, 14. Jakub Tejnor, 20. Marcel Šuranský, 22. Jakub Florek, 35. Michal Hřebíček; rozhodčí: Petr Holeček - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Bláha ? - Petr Toman ?; po třetinách: 2:3, 0:2, 1:1;
45:00
44:32
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Vojtěch Paul, asistoval Tomáš Pavlíček (3:6).
41:43
Vyloučen hráč Patrik Vršecký družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
41:37
Vyloučen hráč Vojtěch Koutný družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za držení.
34:44
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
34:12
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček bez asistence (2:6).
30:00
30:00
29:52
Vyloučen hráč Jakub Brabec družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za blokování hokejky.
21:48
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Filip Kopřiva (2:5).
19:15
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Jakub Florek (2:4).
15:00
15:00
13:00
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Kryštof Ille (2:3).
08:02
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Tomáš Krejcárek, asistoval Lukáš Unger (2:2).
02:49
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Kryštof Ille (1:2).
02:23
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Jakub Florek (1:1).
01:04
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Vojtěch Paul, asistoval Jakub Dragoun (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů Slovan J.Hradec:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dobříš: brankář: Petr Bláha; hráči v poli: Jakub Brabec, Patrik Vršecký, Vojtěch Tesárek, Lukáš Unger, Tomáš Krejcárek