1:5
0:3
- : -
Orel Orlice
branky (asistence): 03:08 Tomáš Smetana, 07:26 Jan Bláha (Filip Ivan), 27:18 Vojtěch Fejfar (Jan Bláha)
Orel Orlice
branky (asistence): 08:05 Jan Skalický, 16:41 Jiří Doleček, 20:38 Jakub Doleček (Jiří Toman), 22:27 Jan Skalický (Jiří Skalický), 29:12 Marek Švec (Jan Skalický), 29:49 Jiří Doleček (Antonín Živný), 33:01 Antonín Živný (Martin Kavka), 39:23 Petr Kminiak, 39:39 Jan Skalický

Sokol Předměřice n/L - Orel Orlice 3:9
4. Tomáš Smetana, 8. Jan Bláha, 28. Vojtěch Fejfar - 9. Jan Skalický, 17. Jiří Doleček, 21. Jakub Doleček, 23. Jan Skalický, 30. Marek Švec, 30. Jiří Doleček, 34. Antonín Živný, 40. Petr Kminiak, 40. Jan Skalický; rozhodčí: Martin Jirka - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Stanislav Kodeš 28 - Ondřej Vašátko 13; po třetinách: 2:1, 1:5, 0:3;
45:00
39:39
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (3:9).
39:23
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Petr Kminiak bez asistence (3:8).
39:02
Vyloučen hráč Jiří Doleček družstva Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
33:01
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Antonín Živný, asistoval Martin Kavka (3:7).
30:00
30:00
29:49
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jiří Doleček, asistoval Antonín Živný (3:6).
29:12
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (3:5).
27:18
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Vojtěch Fejfar, asistoval Jan Bláha (3:4).
22:27
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Jiří Skalický (2:4).
22:22
Vyloučen hráč Štěpán Fojtík družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
20:38
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Jiří Toman (2:3).
16:41
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jiří Doleček bez asistence (2:2).
15:00
15:00
08:05
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (2:1).
07:26
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bláha, asistoval Filip Ivan (2:0).
03:08
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Tomáš Smetana bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Orlice: brankář: Ondřej Vašátko; hráči v poli: Jiří Skalický, František Majvald, Martin Kavka, Marek Švec, Jan Skalický