3:1
2:0
2:0
- : -
branky (asistence): 03:52 Marek Janovský, 10:00 David Vodrážka (Petr Kutner), 13:05 Petr Kutner (David Vodrážka), 24:26 David Vodrážka (Petr Kutner), 25:57 Martin Dědič (Jan Loskot), 39:52 Vítězslav Holub (Miroslav Hloušek), 43:59 David Vodrážka (Josef Mareš)
branky (asistence): 10:50 Milan Konrád

1. FbK Tábor - SKP České Budějovice 7:1
4. Marek Janovský, 11. David Vodrážka, 14. Petr Kutner, 25. David Vodrážka, 26. Martin Dědič, 40. Vítězslav Holub, 44. David Vodrážka - 11. Milan Konrád; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jan Koutník; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: David Vokoun ? - Ladislav Dvořák ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 2:0;
45:00
43:59
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Josef Mareš (7:1).
40:12
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
39:52
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vítězslav Holub, asistoval Miroslav Hloušek (6:1).
33:58
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
33:21
Vyloučen hráč Martin Dědič družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:53
Vyloučen hráč Michal Zamlinský družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:57
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Martin Dědič, asistoval Jan Loskot (5:1).
24:26
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Petr Kutner (4:1).
15:00
15:00
13:05
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval David Vodrážka (3:1).