4:1
1:0
2:2
- : -
branky (asistence): 04:30 Josef Starý (Miloš Němec), 09:08 Matěj Dvořáček (Lukáš Dvořáček), 09:43 Miloš Němec (Vojtěch Petr), 11:58 Miloš Němec (Miloslav Klepač), 21:21 Miloslav Klepač (Lukáš Dvořáček), 30:50 Miloš Němec (Matěj Dvořáček), 33:23 Miloslav Klepač (Matěj Dvořáček)
branky (asistence): 12:10 David Šimáček (Lukáš Večeře), 31:48 Libor Knypl (Marek Cifra), 35:30 Jiří Unzeitig (Marek Cifra)

ŽSK Třemošnice - FTC Vysoké Mýto 7:3
5. Josef Starý, 10. Matěj Dvořáček, 10. Miloš Němec, 12. Miloš Němec, 22. Miloslav Klepač, 31. Miloš Němec, 34. Miloslav Klepač - 13. David Šimáček, 32. Libor Knypl, 36. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Filip Wymer ? - Tomáš Hynek ?; po třetinách: 4:1, 1:0, 2:2;
45:00
35:54
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
35:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Marek Cifra (7:3).
33:23
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Matěj Dvořáček (7:2).
32:46
Trestné střílení družstva ŽSK Třemošnice neproměnil Matěj Dvořáček.
32:35
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
32:00
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
31:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Marek Cifra (6:2).
30:50
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Matěj Dvořáček (6:1).
30:00
30:00
28:50
Vyloučen hráč Zdeněk Jelínek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za blokování hokejky.
21:21
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Lukáš Dvořáček (5:1).
20:53
Vyloučen hráč Martin Kadavý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:11
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Šimáček, asistoval Lukáš Večeře (4:1).
11:58
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Miloslav Klepač (4:0).
09:43
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Vojtěch Petr (3:0).
09:08
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Lukáš Dvořáček (2:0).
04:30
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Josef Starý, asistoval Miloš Němec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Václav Vilímek, Milan Koubek, Jiří Unzeitig
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Lukáš Dvořáček, Matěj Dvořáček, Miloslav Klepač, Zdeněk Jelínek, Michal Kvítek