7:2
6:2
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 14:10 Šimon Borek (Jakub Fedra), 15:04 Šimon Borek (Jakub Fedra), 16:36 Daniel Žilka (Martin Tesař), 17:22 Jakub Fedra (Adam Kovář), 17:30 Daniel Žilka (Jan Frýdek), 19:25 Petr Müller (Jakub Fedra), 26:02 Šimon Borek (Jakub Fedra), 28:05 Daniel Žilka (Jakub Fedra), 30:07 Jakub Fedra (Petr Müller), 32:00 Petr Müller (Adam Kovář), 33:05 Daniel Žilka (Martin Tesař), 41:49 František Forbelský (Jakub Fedra), 42:09 František Forbelský (Daniel Žilka), 42:52 Jakub Fedra (František Forbelský)
FBS Olomouc
branky (asistence): 06:30 Adam Novák (Šimon Borik), 09:37 Vojtěch Blana (Stanislav Kosek), 18:39 Tomáš Pírek (Martin Pudil), 28:48 Martin Pudil (Vojtěch Blana), 30:35 Vojtěch Blana (Tomáš Skoupil), 37:37 Tomáš Skoupil (Martin Pudil)

FBK Atlas Blansko - FBS Olomouc 14:6
15. Šimon Borek, 16. Šimon Borek, 17. Daniel Žilka, 18. Jakub Fedra, 18. Daniel Žilka, 20. Petr Müller, 27. Šimon Borek, 29. Daniel Žilka, 31. Jakub Fedra, 33. Petr Müller, 34. Daniel Žilka, 42. František Forbelský, 43. František Forbelský, 43. Jakub Fedra - 7. Adam Novák, 10. Vojtěch Blana, 19. Tomáš Pírek, 29. Martin Pudil, 31. Vojtěch Blana, 38. Tomáš Skoupil; rozhodčí: Zdeněk Rada - Petr Stejskal; vyloučení: 3 + Daniel Žilka 5:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Radim Kapoun ? - Martin Uličník ?, Martin Přibyl ?; po třetinách: 1:2, 7:2, 6:2;
45:00
42:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval František Forbelský (14:6).
42:31
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 5 minut za nedovolené vrážení.
42:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Forbelský, asistoval Daniel Žilka (13:6).
41:49
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Forbelský, asistoval Jakub Fedra (12:6).
41:40
Vyloučen hráč Petr Müller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra na zemi.
39:16
Vyloučen hráč Adam Kovář družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
37:37
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Martin Pudil (11:6).
33:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval Martin Tesař (11:5).
32:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Müller, asistoval Adam Kovář (10:5).
30:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Tomáš Skoupil (9:5).
30:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval Petr Müller (9:4).
30:00
30:00
28:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Pudil, asistoval Vojtěch Blana (8:4).
28:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval Jakub Fedra (8:3).
26:19
Vyloučen hráč Adam Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Šimon Borek, asistoval Jakub Fedra (7:3).
19:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Müller, asistoval Jakub Fedra (6:3).
18:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Pírek, asistoval Martin Pudil (5:3).
17:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval Jan Frýdek (5:2).
17:22
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval Adam Kovář (4:2).
16:36
15:04
15:00
15:00
14:10
13:36
Vyloučen hráč Adam Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
09:37
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Stanislav Kosek (0:2).
06:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Novák, asistoval Šimon Borik (0:1).
06:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Petr Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Uličník; hráči v poli: Vojtěch Blana, Tomáš Pírek, Tomáš Hruška, Stanislav Kosek, Martin Pudil