1:0
1:0
1:2
- : -
branky (asistence): 05:53 Jan Schejbal (David Šůs), 15:35 Kamil Pešek (Jan Schejbal), 30:38 Jan Schejbal (Kamil Pešek)
branky (asistence): 31:21 Martin Fiala (Denis Vitouš), 38:51 Jan Korelus (Martin Fiala)

T.J. Sokol Koterov - FBC ROKYCANY 3:2
6. Jan Schejbal, 16. Kamil Pešek, 31. Jan Schejbal - 32. Martin Fiala, 39. Jan Korelus; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Pavel Stuš; vyloučení: 1 + David Šůs OS:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Michal Šuniar ? - Jan Barna ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:2;
45:00
42:11
Timeout FBC ROKYCANY
38:51
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jan Korelus, asistoval Martin Fiala (3:2).
36:14
Vyloučen hráč David Šůs družstva T.J. Sokol Koterov - osobní trest.
36:14
Vyloučen hráč David Šůs družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za nesportovní chování.
31:21
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Denis Vitouš (3:1).
30:38
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Jan Schejbal, asistoval Kamil Pešek (3:0).
30:00
30:00
15:35
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Kamil Pešek, asistoval Jan Schejbal (2:0).
15:00
15:00
05:53
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Jan Schejbal, asistoval David Šůs (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Pavel Stuš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Jakub Boháč, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Štván, Jakub Košař
00:00
Line-up domácích T.J. Sokol Koterov: brankář: Michal Šuniar; hráči v poli: Petr Hodl, Jan Schejbal, Kamil Pešek, Ondřej Choleva, David Šůs