1:3
3:0
0:1
Florbal MB
branky (asistence): 18:56 Daniel Ludvík (Jakub Renčín), 21:28 Jakub Renčín (Ondřej Vaculík), 49:40 Jakub Renčín, 53:13 Jakub Renčín (Matěj Boček), 54:16 Jakub Renčín (Jakub Boček)
Florbal MB
branky (asistence): 03:58 Tadeáš Chroust (Jaromír Ekl), 07:22 Josef Pluhař (Jakub Gruber), 25:30 Jiří Curney (Jan Natov), 34:55 Tadeáš Chroust (Martin Tokoš), 39:10 Tadeáš Chroust (Jiří Curney), 61:43 Jiří Curney (Jan Natov)

BLACK ANGELS - Florbal MB 5:6p
19. Daniel Ludvík, 22. Jakub Renčín, 50. Jakub Renčín, 54. Jakub Renčín, 55. Jakub Renčín - 4. Tadeáš Chroust, 8. Josef Pluhař, 26. Jiří Curney, 35. Tadeáš Chroust, 40. Tadeáš Chroust, 62. Jiří Curney; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniel Körber 44 - Lukáš Bauer 23; po třetinách: 1:2, 1:3, 3:0, 0:1;
61:43
65:00
Komentář trenéra domácích p. Pajera : chci pochválit celej tym za nasazení. zvláštní poděkování patří našemu golmanovi, který zejména ve třetí třetině podal skvely vykon. Musím ale i vyzdvihnout výkon hostujícího golmana, protože ten nám dneska sebral vítězství. S takovýmto soupeřem je škoda neproměnit tolik šancí. Králikovi držim palce, ať dobře dopadne a panu Krzyzankovi preju dlouhé usínání.
65:00
Komentář trenéra hostů p. Pazdery : Zápas plný individuálních chyb v nízkém tempu, který se nám nepovedl, soupeře jsme podcenili. Jaroslavu Královi přeji brzké uzdravení, snad nebude mít jeho pád na lavičku za mantinelem větší následky. Poznámka pana Pajera je navíc a zbytečná.
61:43
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (5:6).
61:01
Boček nevyužil šanci.
60:00
60:00
58:47
Daniel Korber odvádí skvělou práci v tomto utkání a drží tým k možnosti získat první body v této soutěži
55:51
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:10
Natova s přispěním Grubera vychytal Korber.
54:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (5:5).
53:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (4:5).
49:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín z trestného střílení (3:5).
49:30
Ve třetí třetině má Boleslav více šancí.
39:10
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (2:5).
38:50
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
36:30
Po nahrávce Neklana Hausmann svojí šanci nevyužívá.
35:53
Blaci chtěli po buly hned snížit, ale svojí šanci nevyužili.
34:55
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Martin Tokoš (2:4).
34:55
standartní situaci hostů rozehrál Tokoš na Tadeáše Chrousta, který dává gol.
33:30
Bínu v šanci vychytal Korber.
32:30
Nachtmann nalezl přes celé hřiště Renčína, ale Renčín svojí šanci nevyužil.
31:20
utkání je nyní vyrovnané, šance jsou na obou stranách.
28:30
Nyní se nějakých cca přibližně 15 minut minut ze zdravotních důvodů nehrálo čekalo se na přijetí zzs.
27:34
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
25:30
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (2:3).
24:30
Neklan přestřeluje.
21:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Ondřej Vaculík (2:2).
20:07
Novák v šanci střílí do dřevna.
20:00
20:00
19:35
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Florbal MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (1:2).
18:56
tato standartní situace byla sehrána naprosto fantasticky po nahrávce Vaculíka se prosazuje Daniel Ludvík.
18:53
Vyloučen hráč Filip Zakonov družstva Florbal MB na 2 minuty za sekání.
18:45
po nahrávce Neklana, Král šanci nevyužívá.
17:22
Goll na Bínu, Bína na Curneyho ale na konci další zázrak Daniela Korbera.
15:43
domácí tým je v plném počtu.
15:13
Střelu Vaculíka chytá Bauer.
14:33
Boček promarnil svojí šanci ke skorování.
14:13
Natova v úniku vychytal Korber.
13:43
Vyloučen hráč Tomáš Chroust družstva Florbal MB na 2 minuty za sekání.
13:23
další protiútok domácích Boček poslal do úniku Bočka, Kuba chtěl Matějovi vrátit, ale Matěj minul.