0:1
2:2
2:1
- : -
branky (asistence): 23:15 Petr Bláha (Šimon Perek), 28:31 Pavel Formánek (Michael Pražák), 36:01 Pavel Formánek (Tomáš Troják), 37:24 Pavel Formánek (Michal Mojžíš)
branky (asistence): 00:12 Marcel Šuranský (Jakub Florek), 23:37 Jakub Florek (Marcel Šuranský), 29:03 Marcel Šuranský (Jakub Florek), 38:23 Marcel Šuranský (Vojtěch Koutný)

FA Č. Budějovice - Slovan J.Hradec 4:4
24. Petr Bláha, 29. Pavel Formánek, 37. Pavel Formánek, 38. Pavel Formánek - 1. Marcel Šuranský, 24. Jakub Florek, 30. Marcel Šuranský, 39. Marcel Šuranský; rozhodčí: Kamil Vraspír - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Procházka ? - Petr Toman ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:1;
45:00
42:58
Timeout FA Č. Budějovice
38:23
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Vojtěch Koutný (4:4).
37:24
Timeout Slovan J.Hradec
37:24
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Michal Mojžíš (4:3).
37:11
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:01
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Tomáš Troják (3:3).
31:12
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:03
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Jakub Florek (2:3).
28:31
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Michael Pražák (2:2).
23:37
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Marcel Šuranský (1:2).
23:15
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval Šimon Perek (1:1).
17:38
Vyloučen hráč Jakub Vyhnálek družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
15:00
15:00
00:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Jakub Florek, Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný