1:3
2:1
2:4
- : -
branky (asistence): 10:47 Miloslav Krýsl (Adam Petera), 15:51 Miroslav Kábrt (Miloslav Krýsl), 27:51 Miloslav Krýsl (Dominik Hebelka), 34:14 Miloslav Krýsl (Miroslav Kábrt), 37:54 Miloslav Krýsl (Adam Petera)
branky (asistence): 02:05 Libor Knypl (Martin Kadavý), 04:43 Ladislav Rozlivka (Tomáš Vítek), 08:50 Martin Kadavý (Tomáš Olejár), 20:06 Martin Kadavý, 37:00 Jiří Unzeitig (Libor Knypl), 38:03 Adam Kobr (Václav Vilímek), 38:52 Martin Kadavý (David Šimáček), 44:50 Milan Koubek

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FTC Vysoké Mýto 5:8
11. Miloslav Krýsl, 16. Miroslav Kábrt, 28. Miloslav Krýsl, 35. Miloslav Krýsl, 38. Miloslav Krýsl - 3. Libor Knypl, 5. Ladislav Rozlivka, 9. Martin Kadavý, 21. Martin Kadavý, 38. Jiří Unzeitig, 39. Adam Kobr, 39. Martin Kadavý, 45. Milan Koubek; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jan Beneš ? - Tomáš Olejár ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 2:4;
45:00
44:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek z trestného střílení (5:8).
43:48
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
38:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval David Šimáček (5:7).
38:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Václav Vilímek (5:6).
37:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Adam Petera (5:5).
37:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (4:5).
34:14
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Miroslav Kábrt (4:4).
30:00
30:00
27:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Dominik Hebelka (3:4).
20:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý bez asistence (2:4).
19:07
Vyloučen hráč Michal Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra rukou.
15:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Miloslav Krýsl (2:3).
15:00
15:00
14:27
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
10:47
08:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Tomáš Olejár (0:3).
08:34
Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil Miloslav Krýsl.
07:05
Vyloučen hráč Michal Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
04:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ladislav Rozlivka, asistoval Tomáš Vítek (0:2).
02:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Martin Kadavý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Olejár; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Tomáš Vítek, Václav Vilímek, Milan Koubek, Adam Kobr