0:0
2:1
3:0
- : -
branky (asistence): 16:12 Petr John (Pavel Petraš), 25:37 David Petráž, 30:56 Tomáš Langer (Tomáš Dryml), 36:54 Matěj Tesař (Šimon Tesař), 41:34 Martin Junek (Patrik Jurco)
branky (asistence): 29:10 Roman Dostál (Jakub Moravec)

FbK Orlicko-Třebovsko - FBŠ Všestary 5:1
17. Petr John, 26. David Petráž, 31. Tomáš Langer, 37. Matěj Tesař, 42. Martin Junek - 30. Roman Dostál; rozhodčí: Jiří Kučera - Filip Novák; vyloučení: 3 + David Petráž OS:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Aubus ? - Filip Ježek ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:0;
44:37
Vyloučen hráč František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
44:37
Vyloučen hráč Filip Chasák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
41:34
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Martin Junek, asistoval Patrik Jurco (5:1).
38:29
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Tesař, asistoval Šimon Tesař (4:1).
30:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Tomáš Dryml (3:1).
30:00
30:00
29:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Jakub Moravec (2:1).
25:37
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil David Petráž bez asistence (2:0).
23:21
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:31
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:32
Vyloučen hráč Michal Dědek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
16:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr John, asistoval Pavel Petraš (1:0).
15:00
15:00
12:04
Vyloučen hráč David Petráž družstva FbK Orlicko-Třebovsko - osobní trest.
10:04
Vyloučen hráč David Petráž družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jakub Měsíček, Jan Freiberg, Jakub Moravec, Roman Dostál, František Lahučký