1:0
3:1
2:3
- : -
branky (asistence): 13:03 Lukáš Prášil (Michel Soběhart), 15:25 Martin Miletínský (Lukáš Prášil), 26:50 Lukáš Prášil (Tomáš Künstner), 29:43 Michel Soběhart, 35:55 Jakub Engl, 43:16 Tomáš Künstner (Marek Chaloupka)
branky (asistence): 16:22 Rudolf Chrastina (Petr Metlička), 37:29 Jaroslav Jánošík (Rudolf Chrastina), 38:06 Jakub Křišťán (Marek Sedlák), 40:07 Rudolf Chrastina

FBC FORSEE PLZEŇ - Slavoj Tachov 6:4
14. Lukáš Prášil, 16. Martin Miletínský, 27. Lukáš Prášil, 30. Michel Soběhart, 36. Jakub Engl, 44. Tomáš Künstner - 17. Rudolf Chrastina, 38. Jaroslav Jánošík, 39. Jakub Křišťán, 41. Rudolf Chrastina; rozhodčí: Anna Bejčková - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jaroslav Anton 21 - Dominik Fedorčák 19; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:3;
45:00
43:16
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Tomáš Künstner, asistoval Marek Chaloupka (6:4).
40:07
Timeout FBC FORSEE PLZEŇ
40:07
Branku družstva Slavoj Tachov vstřelil Rudolf Chrastina bez asistence (5:4).
38:06
Branku družstva Slavoj Tachov vstřelil Jakub Křišťán, asistoval Marek Sedlák (5:3).
37:29
Branku družstva Slavoj Tachov vstřelil Jaroslav Jánošík, asistoval Rudolf Chrastina (5:2).
35:55
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Jakub Engl bez asistence (5:1).
30:00
30:00
29:43
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Michel Soběhart bez asistence (4:1).
26:50
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Lukáš Prášil, asistoval Tomáš Künstner (3:1).
16:50
Vyloučen hráč Petr Metlička družstva Slavoj Tachov na 2 minuty za hrubost.
16:22
Branku družstva Slavoj Tachov vstřelil Rudolf Chrastina, asistoval Petr Metlička (2:1).
16:01
Vyloučen hráč Marek Sedlák družstva Slavoj Tachov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:25
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Martin Miletínský, asistoval Lukáš Prášil (2:0).
15:00
15:00
13:03
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil Lukáš Prášil, asistoval Michel Soběhart (1:0).
03:52
Vyloučen hráč Petr Metlička družstva Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Anna Bejčková a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Slavoj Tachov: brankář: Dominik Fedorčák; hráči v poli: Marek Sedlák, Jakub Vlasák, Rudolf Chrastina, Jaroslav Jánošík, Jakub Křišťán