0:1
0:4
- : -
branky (asistence): 06:03 Petr Káňa (Jakub Skýpala)
branky (asistence): 03:33 Josef Zbořil (Filip Cihlář), 04:42 Adam Kučera (Denis Smilovský), 05:13 Martin Tököly (Lukáš Louda), 14:26 Adam Kučera (Jiří Šrámek), 20:37 Radek Jantoš, 31:08 Filip Konkolský (Tomáš Kříž), 32:17 Lukáš Louda (Jiří Šrámek), 38:40 Adam Krmášek (Jiří Šrámek), 40:09 Filip Cihlář (Jiří Šrámek)

TJ Sokol Frenštát p.R. - 1. FBK Eagles Orlová 1:9
7. Petr Káňa - 4. Josef Zbořil, 5. Adam Kučera, 6. Martin Tököly, 15. Adam Kučera, 21. Radek Jantoš, 32. Filip Konkolský, 33. Lukáš Louda, 39. Adam Krmášek, 41. Filip Cihlář; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Adamec ? - Filip Kloza ?; po třetinách: 1:4, 0:1, 0:4;
45:00
40:09
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Cihlář, asistoval Jiří Šrámek (1:9).
38:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Krmášek, asistoval Jiří Šrámek (1:8).
32:17
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Jiří Šrámek (1:7).
31:08
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Konkolský, asistoval Tomáš Kříž (1:6).
30:00
30:00
22:47
Vyloučen hráč Filip Nádvorník družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
20:37
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš z trestného střílení (1:5).
15:00
15:00
14:31
Trestné střílení družstva TJ Sokol Frenštát p.R. neproměnil Petr Káňa.
14:26
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Jiří Šrámek (1:4).
14:10
Vyloučen hráč Ondřej Polách družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
11:07
Vyloučen hráč Radek Jantoš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
07:25
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování hokejky.
06:03
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Káňa, asistoval Jakub Skýpala (1:3).
05:13
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Lukáš Louda (0:3).
04:42
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Denis Smilovský (0:2).
03:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Filip Cihlář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Josef Zbořil, Jan Lukáš, Radek Jantoš, Lukáš Louda, Jiří Šrámek