- : -
FBC Hranice
branky (asistence): 35:31 Lukáš Lepič (Jakub Dočkal)
FBC Hranice
branky (asistence): 00:46 Marek Vraj (Vladimír Blažek), 06:21 Radim Klimecký (Ondřej Dobeš), 12:21 Radim Klimecký (Ondřej Dobeš), 17:36 Radim Klimecký (Ondřej Dobeš), 24:49 René Mikel (Radim Klimecký), 27:37 Marek Hloch, 31:01 Marek Vraj (Marek Hloch), 33:09 Petr Velech (Radim Klimecký), 39:13 Denis Drozd (Štěpán Potsch), 41:43 Radim Klimecký (Vladimír Blažek)

SFK Kozel Počenice - FBC Hranice 1:10
36. Lukáš Lepič - 1. Marek Vraj, 7. Radim Klimecký, 13. Radim Klimecký, 18. Radim Klimecký, 25. René Mikel, 28. Marek Hloch, 32. Marek Vraj, 34. Petr Velech, 40. Denis Drozd, 42. Radim Klimecký; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Vlk ? - Jakub Kosar ?; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:4;
45:00
41:43
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Vladimír Blažek (1:10).
39:57
Vyloučen hráč Lukáš Bibr družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za hrubost.
39:13
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Denis Drozd, asistoval Štěpán Potsch (1:9).
35:31
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Lepič, asistoval Jakub Dočkal (1:8).
33:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Radim Klimecký (0:8).
31:01
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Marek Hloch (0:7).
30:00
30:00
27:37
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch z trestného střílení (0:6).
24:49
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Radim Klimecký (0:5).
21:33
Vyloučen hráč Denis Drozd družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
17:36
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Ondřej Dobeš (0:4).
15:00
15:00
12:21
06:21
03:37
Trestné střílení družstva SFK Kozel Počenice neproměnil Vojtěch Hyánek.
01:57
Vyloučen hráč Vojtěch Paliga družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:46
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Vladimír Blažek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Dalibor Jekielek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice:
00:00
Line-up domácích SFK Kozel Počenice: brankář: Jiří Vlk; hráči v poli: Michal Florián, Jakub Dočkal, Vojtěch Hyánek, Marek Šindelka, Radek Olšina