2:2
3:5
3:5
- : -
branky (asistence): 02:05 Adam Kozel (Jakub Manek), 09:21 Adam Kozel (Jan Suk), 18:20 Daniel Štefl (Jiří Horský), 22:25 Adam Kozel (Jan Suk), 25:35 Daniel Knopp (Tomáš Carvan), 33:17 Daniel Štefl, 41:20 Adam Kozel (Jan Suk), 43:26 Kristián Malík (Adam Kozel)
branky (asistence): 00:18 Daniel Budáč (Martin Tůna), 08:17 Vojtěch Řádek (Jakub Ších), 18:44 Jakub Škrdla (Vojtěch Řádek), 23:18 Vojtěch Řádek (Jakub Škrdla), 24:57 František Novotný (Martin Tůna), 28:43 Jakub Škrdla (Vojtěch Řádek), 29:35 Martin Tůna (David Janáček), 32:37 František Novotný (Patrik Koníček), 41:32 Martin Tůna (Miloš Beer), 42:14 Jakub Škrdla (Patrik Koníček), 44:01 František Novotný (Patrik Koníček), 44:39 Jakub Škrdla (Vojtěch Řádek)

FBC Kralupy n/V - Floorball Club FALCON 8:12
3. Adam Kozel, 10. Adam Kozel, 19. Daniel Štefl, 23. Adam Kozel, 26. Daniel Knopp, 34. Daniel Štefl, 42. Adam Kozel, 44. Kristián Malík - 1. Daniel Budáč, 9. Vojtěch Řádek, 19. Jakub Škrdla, 24. Vojtěch Řádek, 25. František Novotný, 29. Jakub Škrdla, 30. Martin Tůna, 33. František Novotný, 42. Martin Tůna, 43. Jakub Škrdla, 45. František Novotný, 45. Jakub Škrdla; rozhodčí: Jan Gross - David Hertz; vyloučení: 5:3 + David Janáček 5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann ?, Jakub Hoffmann ?, Martin Bresťák ?, Jakub Hoffmann ? - Michal Novák ?, Michal Novák ?, Michal Novák ?; po třetinách: 2:2, 3:5, 3:5;
44:39
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (8:12).
44:01
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil František Novotný, asistoval Patrik Koníček (8:11).
43:26
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Adam Kozel (8:10).
42:49
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
42:14
Timeout FBC Kralupy n/V
42:14
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Patrik Koníček (7:10).
41:32
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval Miloš Beer (7:9).
41:20
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Jan Suk (7:8).
33:17
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Štefl z trestného střílení (6:8).
32:37
31:55
Vyloučen hráč Jan Řehák družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
31:05
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:35
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval David Janáček (5:7).
28:43
25:35
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Knopp, asistoval Tomáš Carvan (5:5).
24:57
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil František Novotný, asistoval Martin Tůna (4:5).
23:18
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (4:4).
22:25
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Jan Suk (4:3).
18:44
18:20
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Štefl, asistoval Jiří Horský (3:2).
15:00
15:00
14:20
Vyloučen hráč Tomáš Rydlo družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
09:21
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Jan Suk (2:2).
09:10
Vyloučen hráč Kristián Malík družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
09:10
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za držení.
08:17
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Ších (1:2).
05:16
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 5 minut za hrubost.
05:16
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
02:05
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Jakub Manek (1:1).
01:41
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
00:18
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Daniel Budáč, asistoval Martin Tůna (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Gross a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON:
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Jan Suk, Vladislav Kučera, Adam Kozel, Jakub Procházka, Kristián Malík