1:2
1:3
1:3
- : -
branky (asistence): 11:30 Jan Bláha (Bohumil Plíšek), 25:47 Filip Ivan (Tomáš Smetana), 40:10 Bohumil Plíšek (Petr Hubáček)
branky (asistence): 09:10 Michael Skřivánek (Michal Pleskot), 12:44 Radim Křinka (Vladimír Tyller), 15:46 Radim Křinka, 17:16 Jan Pozler, 21:25 David Verunáč, 34:37 Michal Pleskot (Miloš Kot), 36:09 David Verunáč (Michal Pleskot), 42:04 David Verunáč (Radim Křinka)

Sokol Předměřice n/L - Orel Přelouč 3:8
12. Jan Bláha, 26. Filip Ivan, 41. Bohumil Plíšek - 10. Michael Skřivánek, 13. Radim Křinka, 16. Radim Křinka, 18. Jan Pozler, 22. David Verunáč, 35. Michal Pleskot, 37. David Verunáč, 43. David Verunáč; rozhodčí: Filip Gaberdén - Jakub Novotný; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Ivan ?, Filip Ivan ?, Filip Ivan ? - Vladimír Tyller ?, Vladimír Tyller ?, Vladimír Tyller ?; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:3;
45:00
42:04
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Radim Křinka (3:8).
40:10
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Petr Hubáček (3:7).
36:48
Vyloučen hráč Filip Kořínek družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
36:09
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Michal Pleskot (2:7).
34:37
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Pleskot, asistoval Miloš Kot (2:6).
30:00
30:00
25:47
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Filip Ivan, asistoval Tomáš Smetana (2:5).
21:25
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč bez asistence (1:5).
19:13
Vyloučen hráč Michael Skřivánek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:16
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Pozler bez asistence (1:4).
15:46
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka bez asistence (1:3).
15:00
15:00
12:44
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka, asistoval Vladimír Tyller (1:2).
12:36
Vyloučen hráč Michael Skřivánek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
11:30
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bláha, asistoval Bohumil Plíšek (1:1).
09:10
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michael Skřivánek, asistoval Michal Pleskot (0:1).
03:17
Vyloučen hráč Vojtěch Fejfar družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Jakub Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč: brankář: Vladimír Tyller; hráči v poli: Michal Pleskot, Radim Křinka, Michal Bulis, Martin Křinka, Miloš Kot