3:1
2:0
2:1
- : -
branky (asistence): 01:51 Patrik Seevald (Tomáš Horák), 05:24 Lukáš Adámek (Michal Žůrek), 12:03 Tomáš Zubek (Ivan Zajíc), 15:58 Robin Macek, 28:23 Robin Macek, 32:19 Lukáš Adámek (David Anděl), 35:52 Jiří Vaculík (Robin Macek)
branky (asistence): 12:40 Dominik Volek, 36:14 Jan Blizňák (Vladislav Buchal)

Florbal Vsetín - FBK Valašské Meziříčí 7:2
2. Patrik Seevald, 6. Lukáš Adámek, 13. Tomáš Zubek, 16. Robin Macek, 29. Robin Macek, 33. Lukáš Adámek, 36. Jiří Vaculík - 13. Dominik Volek, 37. Jan Blizňák; rozhodčí: Radim Waliczko - Viktor Kubala; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Vít Zgarba ? - Denis Bija ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 2:1;
41:23
Vyloučen hráč Tomáš Čegan družstva FBK Valašské Meziříčí na 2 minuty za blokování hokejky.
36:14
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Jan Blizňák, asistoval Vladislav Buchal (7:2).
35:52
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Vaculík, asistoval Robin Macek (7:1).
32:19
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval David Anděl (6:1).
30:00
30:00
28:23
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek bez asistence (5:1).
15:58
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek bez asistence (4:1).
15:00
15:00
12:40
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Dominik Volek bez asistence (3:1).
12:03
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Ivan Zajíc (3:0).
05:24
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Michal Žůrek (2:0).
01:51
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Patrik Seevald, asistoval Tomáš Horák (1:0).
00:43
Vyloučen hráč Dominik Volek družstva FBK Valašské Meziříčí na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Waliczko a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Daniel Hás, Martin Volek, Tomáš Čegan, Martin Diblík, Dominik Volek
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Tomáš Zubek, Tomáš Horák, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Ivan Zajíc