4:1
1:1
2:2
- : -
branky (asistence): 08:42 Lukáš Vašínek (Lukáš Šmarda), 09:23 Jan Slavíček (Ondřej Dobrovolný), 10:41 Lukáš Šmarda (Lukáš Vašínek), 14:25 Lukáš Vašínek (Robin Růžička), 21:51 Ondřej Dobrovolný (Robin Růžička), 38:59 Robin Růžička (Pavel Stehlík), 43:03 Jakub Vašek (Ondřej Dobrovolný)
branky (asistence): 06:09 František Jansa (Adam Horňák), 29:45 Vojtěch Sukup (Jakub Košutek), 30:51 Filip Pazderka (Adam Horňák), 42:39 Adam Horňák (Filip Pazderka)

Hornets Brno ZŠ Horní - Orel Dolní Bojanovice 7:4
9. Lukáš Vašínek, 10. Jan Slavíček, 11. Lukáš Šmarda, 15. Lukáš Vašínek, 22. Ondřej Dobrovolný, 39. Robin Růžička, 44. Jakub Vašek - 7. František Jansa, 30. Vojtěch Sukup, 31. Filip Pazderka, 43. Adam Horňák; rozhodčí: Jiří Obalil - Petr Gál; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 12 - Miroslav Smolen 15; po třetinách: 4:1, 1:1, 2:2;
43:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Vašek, asistoval Ondřej Dobrovolný (7:4).
42:39
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Filip Pazderka (6:4).
41:59
Timeout Orel Dolní Bojanovice
41:59
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil Dominik Hude.
38:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Pavel Stehlík (6:3).
38:59
Precizní nahrávka Pavla Stehlíka a stejně precizní střela Robina Růžičky známená navrácení třígólového rozdílu.
37:28
Bojanovice nevyužili již svou druhou přesilovku.
35:28
Vyloučen hráč Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání.
34:03
Hornets úspěšně ubránili přesilovku.
32:03
Vyloučen hráč Jakub Vašek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
30:51
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Pazderka, asistoval Adam Horňák (5:3).
30:00
30:00
Počet střel ve druhé třetině: 7:6
30:00
29:45
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Vojtěch Sukup, asistoval Jakub Košutek (5:2).
21:51
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Robin Růžička (5:1).
15:00
15:00
Počet střel v první třetině: 8:5
15:00
14:25
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Robin Růžička (4:1).
14:25
Další přesná střela Lukáše Vašínka předčasně ukončuje trest Vojtěcha Sukupa.
13:45
Vyloučen hráč Vojtěch Sukup družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za hra na zemi.
10:41
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Lukáš Vašínek (3:1).
10:41
Lukáš Šmarda přidává další gól do sítě Bojanovic.
09:23
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan Slavíček, asistoval Ondřej Dobrovolný (2:1).
09:23
Po rychlé kombinaci mezi Ondřejem Dobrovolným a Janem Slavíčkem se domácí ujímají vedení.
08:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Lukáš Šmarda (1:1).
08:42
Přesnou střelou bod horní růžek srovnává stav Lukáš Vašínek.
06:09
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil František Jansa, asistoval Adam Horňák (0:1).