3:1
3:3
3:2
- : -
branky (asistence): 08:51 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk), 13:41 Jakub Kolstrunk (David Stummer), 15:48 Jakub Koník (Viktor Kopecký), 26:50 Jakub Kolstrunk, 32:11 Vít Pavelka (Radim Kühnel), 36:39 Jakub Kolstrunk (Viktor Kopecký), 47:08 Jakub Koník (Viktor Kopecký), 51:27 Jakub Kolstrunk (Jakub Koník), 57:37 Viktor Kopecký (Vladimír Štorek)
branky (asistence): 06:57 Michal Pražák (Jan Diviš), 35:48 Otakar Prášek (Richard Marek), 38:04 Jan Diviš (Petr Stejskal), 39:00 František Kosař (Ondřej Schuller), 43:11 David Jirásek (Matěj Štyler), 44:24 Petr Stejskal (Tomáš Boubelík)

Florbal Ústí - Start98 Praha-Kunratice 9:6
9. Viktor Kopecký, 14. Jakub Kolstrunk, 16. Jakub Koník, 27. Jakub Kolstrunk, 33. Vít Pavelka, 37. Jakub Kolstrunk, 48. Jakub Koník, 52. Jakub Kolstrunk, 58. Viktor Kopecký - 7. Michal Pražák, 36. Otakar Prášek, 39. Jan Diviš, 40. František Kosař, 44. David Jirásek, 45. Petr Stejskal; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 180; zásahy brankářů: Karel Čáp 11, Marek Netopilík 7 - Ondřej Lupoměch 24; po třetinách: 3:1, 3:3, 3:2;
60:00
Vyjádření trenéra týmu Start98 Praha-Kunratice O Neumana: Pohár pro nás byl příprava na sezonu, do které nám naši soupeři dali spoustu námětu na zlepšení. Dnes jsem rád, že jsme se do zápasu dokázali vrátit za stavu 1:5 a domácím to nedali zadarmo. Děkuji za utkání.
60:00
Vyjádření trenéra domácích p. M. Vojty (1):V první třetině jsme se snažili přenést hlavní téma z tréninku do zápasu a tento záměr přinesl spoustu hezkých momentů. Poté laxnost a polevení v naší aktivitě byla důsledkem hry v menší kvalitě a spolupráci.
60:00
Vyjádření trenéra domácích p. M. Vojty (2): To pomohlo s chutí hrajícímu soupeři k několika brankám. Jsme rádi za vítězství proti dobře hrajícímu soupeři, ale čeká nás spousta práce s nárokem na zodpovědnost a koncentraci na vlastní rozvoj a hru samotnou. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za bezpodmínečnou podporu.
60:00
Střely ve třetí třetině: Florbal Ústí - 10, Start98 Praha-Kunratice - 10
60:00
57:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Vladimír Štorek (9:6).
57:21
Vyloučen hráč Ondřej Lupoměch družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:21
Velmi kuriozní faul od golmana hostí, kdy asi pět metrů od brankoviště srazil Kolstrunka
51:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Jakub Koník (8:6).
51:17
Na palubovce zůstává ležet další mladý kůň Vašek Vavruška, na střídačku odchází po svých, do smíchu mu ale není.
50:01
Na hřišti zůstává ležet Pavel Vítek, snad to nebude nic vážného
48:05
Řehulkův pokus od mantinelu končí po odrazu na tribuně
47:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Koník, asistoval Viktor Kopecký (7:6).
46:50
Na ústecké straně se objevují chyby, Start z nich těží
45:10
Pokus Vítka chytá Lupoměch
44:24
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Tomáš Boubelík (6:6).
44:24
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Netopilík družstva Florbal Ústí
43:11
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Jirásek, asistoval Matěj Štyler (6:5).
39:00
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Kosař, asistoval Ondřej Schuller (6:4).
38:04
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Diviš, asistoval Petr Stejskal (6:3).
37:47
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
36:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Viktor Kopecký (6:2).
36:39
Rychlá odpověď v podání Jakuba Kolstrunka
35:49
Branku jsem neviděl, tudíž bez komentáře
35:48
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Otakar Prášek, asistoval Richard Marek (5:2).
35:00
Ztrátu Vlčka nedokázali hostě využít
33:22
Dobře vypadající pokus Řehulky, který se snažil přelobovat Čápa, nakonec nebyl tak nebezpečný
32:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Pavelka, asistoval Radim Kühnel (5:1).
26:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk bez asistence (4:1).
26:50
Kolstrunk načapal z rohu Lupoměcha a navyšuje vedení
24:14
Hráči Startu na balonku, střely ale končí v blocích domácích
23:14
Vyloučen hráč Karel Čáp družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
22:00
Pěkná kombinace prvního útoku domácích, Kolstrunkovi střela nesedla, míček má brankář ve své moci
17:30
Vyloučen hráč Richard Marek družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:16
Souboj mezi Davidem a Goliášem, i tak by se dal popsat souboj Vlčka a Vašíčka
15:48
15:30
Klasický no-look od Vlčka nenašel cíl, míček ale vybojovali hráči zpět a od dvacet sekund později navyšují vedení
13:42
Kolstrunk prostřelil obranu a přenesl vedení na stranu Ústí
13:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval David Stummer (2:1).
12:59
Vyloučen hráč Filip Řehulka družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
11:30
Start na chvíli zavřel domácí na jejich polovině, ted už na balonku domácí
08:52
Situace vypadala spíš jako špatný vtip, kdy hráči Startu stáli asi patnáct sekund po rozehře domácích ve zdi na malém brankovišti. Hráči domácích ale ukázali pevné nervy šanci proměnili
08:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Kolstrunk (1:1).
08:30
Pěkná křížná nahrávka od Kolstrunka, Kopecký ale skákavý míček netrefil
06:57
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval Jan Diviš (0:1).
06:57
První větší šance hostů končí za zády Čápa, kdy Diviš vystřelil od mantinelu a jeho střelu poté tečoval Pražák, Čáp nemohl nijak zareagovat
05:12
Krupica dobře našel Poloprutského, ten rozezvonil tyč
03:40
Do dobré střelecké pozice se dostal "malý velký muž" Vít Pavelka, střelu ale brankář hostí zachytil
03:14
Ústí hraje pouze okolo hráču Startu, ke střele se nedostali
01:27
oba týmy se zatím pouze oťukávají, na obou stranách můžeme vidět nepřesnosti a zbytečné ztráty
00:10
Na straně domácích můžeme vidět několik mladých hráčů ročníku 2001
00:01
Vítáme vás na prvním domácím utkání Poháru České pojišťovny mezi celky Florbal Ústí a Start98 Praha-Kunratice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Matěj Štyler, David Jirásek, Tomáš Boubelík, Petr Stejskal, Daniel Škoula
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Karel Čáp; hráči v poli: David Stummer, Jiří Horák, Jakub Kolstrunk, Jakub Koník, Viktor Kopecký