2:0
4:1
3:1
- : -
branky (asistence): 01:18 Eliška Buchalová (Michaela Špulková), 02:55 Ivana Kohoutová (Lucie Hock), 18:14 Eliška Buchalová (Niké Hazuková), 25:35 Anna Miholová (Denisa Dunajčáková), 26:30 Jitka Romančáková, 28:31 Eliška Buchalová (Anna Miholová), 32:06 Denisa Dunajčáková (Eliška Buchalová), 34:37 Anna Miholová (Denisa Dunajčáková), 43:05 Jitka Romančáková (Tereza Tománková)
branky (asistence): 27:55 Tereza Tröschelová (Nikola Malátová), 36:53 Nikola Malátová (Tereza Tröschelová)

IBK Hradec Králové - FBC Štíři Č. Budějovice 9:2
2. Eliška Buchalová, 3. Ivana Kohoutová, 19. Eliška Buchalová, 26. Anna Miholová, 27. Jitka Romančáková, 29. Eliška Buchalová, 33. Denisa Dunajčáková, 35. Anna Miholová, 44. Jitka Romančáková - 28. Tereza Tröschelová, 37. Nikola Malátová; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Kristýna Jiráčková; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Uhlířová 10, Tereza Tománková 3 - Kristýna Petržalová 22; po třetinách: 2:0, 4:1, 3:1;
45:00
43:05
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Jitka Romančáková, asistoval Tereza Tománková (9:2).
42:57
České Budějovice se snaží v posledních minutách zvýšit skore
39:30
České Budějovice jsou v plném počtu
38:44
Hradec Králové si pečlivě přihrává na protivnické polovině a snaží si díky přesilové hře zvýšit skore
37:22
Vyloučen hráč Michaela Sýkorová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
37:22
Opět se tu ukazuje až moc tvrdé bránění ze strany Českých Budějovic
36:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Nikola Malátová, asistoval Tereza Tröschelová (8:2).
36:41
Hradec i přes svůj brankový náskok nepřestává tlačit na protivnickou bránu a čím dál častěji se objevují golové šance
34:38
Hradec ukazuje že má přehled o svých hráčkách po celém hřišti, a to i před bránou kde čekala útočnice a i přes snahu Budějovické obránkyně proměnila nahrávku v gol
34:37
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Denisa Dunajčáková (8:1).
33:23
Budějovice se pooprvé za třetinu dostaly na útočnou polovinu útěkem obraně. střela však nepřekročila brankovou čáru díky hradecké golmance
32:08
Hradecká hráčka ve standartní situaci našla svojí sbíhající spoluhráčku která zakončuje střelou s golem
32:06
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Eliška Buchalová (7:1).
30:13
Hradec Králové se rozhodl do další třetiny prohodit posilu brány
30:00
30:00
28:31
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (6:1).
27:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tereza Tröschelová, asistoval Nikola Malátová (5:1).
27:55
Hradeckou nepozorností a Budějovickou rychlou reakcí se zakutálený míček za gomlmančinými zády dostal až za brankovou čáru
26:54
Budějovická hráčka zkoušela projet polovinu hřiště a zamířila na bránu. Hradecká obrana ji však včas zastavila a míček skončil mimo bránu
26:30
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Jitka Romančáková bez asistence (5:0).
25:42
Hradecká hráčka pečlivě čekala před protivnickou bránou až se kní dostala přihrávka, kterou bez problému zakončila v gol
25:35
24:12
Budějovice zůstávají stáhnutější na své polovině a moc se v útoku neobjevují
22:25
Hradec Králové si drží míček převážně pod svojí kontrolou
18:14
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Niké Hazuková (3:0).
18:14
Jednoduchý seběh a rychlá střela umí divy
15:16
hned na začátku třetiny jsme mohli vidět Hradeckou šanci poslat míček do prázdné brány. Hráččina čepel se ale s míčkem nepotkala
15:00
15:00
13:26
Budějovice jsou plném počtu
12:43
Hradec se snaží svou přesilovou hru plně využít a tím pádem míček nekončí za polovinou hřiště směrem od protivnické brány
11:22
Vyloučen hráč Tereza Tröschelová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.