0:1
0:0
0:2
- : -
branky (asistence): 03:33 Lucie Romančáková (Denisa Kalousková), 39:13 Lucie Romančáková (Markéta Vernerová), 43:41 Lucie Romančáková

FC Bučis Team - Orel Rtyně v Podkrkonoší 0:3
4. Lucie Romančáková, 40. Lucie Romančáková, 44. Lucie Romančáková; rozhodčí: Kristýna Jiráčková - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavla Šimáková 22 - Kateřina Vyklická 10; po třetinách: 0:1, 0:0, 0:2;
45:00
43:41
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková bez asistence (0:3).
43:41
Golmance Bučis dnes asi nepřeje štěstí, už to vypadalo že si se střelou romančákové poradí, ale míček ji vyskočil přímo z rukou a skončil za jejími zády. Je z toho bod pro Rtyni
42:21
Rtyně tlačí do posledních chvil třetí třetiny
40:38
Tým Bučis si bere oddychový čas
39:21
Rtyně po dlouhých bojích a snahách konečně zavěsila míček až do protivnické brány
39:13
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Markéta Vernerová (0:2).
28:01
Vyklická opět předvádí zákrok kdy se doslova vrhla po míčku hráčce, kterou si nechala utéct Rtyňská obrana
26:15
Rtyně zkouší střely středem, které však golmanka Bučisu vidí na metry dalekok a nemá problém s jejich vychytáním
24:30
Oba týmy se nebojí přitvrdit v soubojích při mantinelech
22:48
Bučis se nepouští do žádného napadání, spíše jen vyčkává a udržuje své pozice
21:17
Rtyně občas váhá ve svých střelách a než stihne opustit míček čepel už jsiu u nich Bučiské obránkyně
18:38
Bučis se dostává do prvních šancí u brány Orla
15:27
Hned na úvodu třetiny Rtyně předvádí výběh až k bráně protivnic. Tam se však míček rozhodl sejít z čepele hráčky a skončit za bránou
15:00
15:00
14:05
Rtyně ukazuje i střely z poloviny hřiště, které se však ještě nepotkaly s bránou protivnic
11:40
Ze Rtyňské střídačky se ozýva spoustu rad směrem ke spoluhráčkám na hřisšti, zatímco Bučis zůstává v tichém pozadí
11:29
Orel ukazuje že umí i přihrávky z první
09:58
Hra se ocitá převážně na obranné poloviny Bučisu a Orlice tlačí na bránu co se dá
09:02
Orlovská obrana zatím nepoští Bučis k jakékoliv akci u jejich brány
05:57
Vyklická nám ukázala že pozornost v bráně se vyplácí. Zabránila úniku míčku za brankovou čáru i v lehu
04:33
Bučis se nebojí přitvrdit při soubojích u mantienlů
03:46
Frmol před bránou skončil míčkem v levém horním rohu brány domácích
03:33
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Denisa Kalousková (0:1).