0:4
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 01:50 Markéta Rumlová, 02:48 Pavla Bárková (Klára Leierová), 05:22 Markéta Rumlová (Pavla Bárková), 07:47 Lucie Veidlová, 08:52 Barbora Pálfyová (Markéta Rumlová), 10:46 Klára Leierová, 14:58 Pavla Bárková, 31:53 Klára Leierová (Markéta Rumlová), 32:10 Markéta Rumlová, 32:42 Markéta Rumlová (Klára Leierová), 44:46 Kristýna Zelníčková (Simona Chodurová)

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC Liberec 0:11
2. Markéta Rumlová, 3. Pavla Bárková, 6. Markéta Rumlová, 8. Lucie Veidlová, 9. Barbora Pálfyová, 11. Klára Leierová, 15. Pavla Bárková, 32. Klára Leierová, 33. Markéta Rumlová, 33. Markéta Rumlová, 45. Kristýna Zelníčková; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Petržalová 15 - Martina Lerchová 6; po třetinách: 0:7, 0:0, 0:4;
45:00
44:58
Dostali jsme se do nejvíce brankového zápasu
44:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Zelníčková, asistoval Simona Chodurová (0:11).
43:49
Dále sledujeme stereotyp Liberec útočí a Budějovice brání, obě strany zatím bez golu
39:55
Golmanka Českých Budějovic nepřestává udivovat svými zákroky i ke konci 3. třetiny
38:28
České Budějovice se snaží co nejvíce střel zablokovat tělem
37:59
Hra se opet přesunula na obrannou polovinu Budějovic a Liberec se drží na míčku
33:36
Konečně vidíme Budějovice útočit u Liberecké brány, držíme palce ať neodchází s nulou
32:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Klára Leierová (0:10).
32:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová bez asistence (0:9).
32:01
Vypadá to že tu máme za pohár první vážnější zranění. hráčka s číslem 13 z Českých Budějovic sedí na střídačce a je u ní zdravotník. Doufáme že ji uvidíme ještě na hřišti
31:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Markéta Rumlová (0:8).
30:00
30:00
28:25
Budějovice už se opravdu dlouhou dobu nedostaly k míčku
25:48
Petržalová ukazuje neuvěřitelné zákroky při nelítostně prudkých střelách Liberce, nechce jim to vítězství nějak ulehčovat
25:35
Budějovická obrana čelí nátlaku Liberce a daří se jim držet míček od brankové čáry dál
22:46
Liberec vypadá, že i přes svůj brankový náskok hodlá skore navyšovat, zatímco Budějovice čím dál tím víc zpomalují své tempo
20:08
České Budějovice ze střídačky popohání svojí hráčku číslo 17, která to bere značně s humorem a tak to má být..sport má hlavně bavit
17:31
Míček se pohybuje po obranné polovině Budějovic a nevypadá to, že by chtěl změnit působení
15:00
15:00
zajímavost 1.třetiny: Úspěšnost střel na bránu týmu Liberec je neuveřitekných 70%
15:00
14:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Pavla Bárková bez asistence (0:7).
12:50
Budějovice vypadají, jako by se jim ani útočit nechtělo. Dále postávají na své polovině a čekají co Liberec udělá
10:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Klára Leierová bez asistence (0:6).
10:46
Jednoduchá střela z otočky tažená přímo do prázdného místa v bráně je skoro tutovka
08:55
Liberec nás prostě dál bude přesvědčovat že goly z poloviny dávat umí
08:52
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Barbora Pálfyová, asistoval Markéta Rumlová (0:5).
07:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lucie Veidlová bez asistence (0:4).
06:23
Budějovice příliš nenapadají a drží si své pozice
05:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Pavla Bárková (0:3).
05:22
Liberec ukončuje potyčku golem tahaným z poloviny hřiště přesně do levého rohu
03:50
Budějovice nemají moc šancí dostat se za polovinu hřiště a Liberec se stále drží na balonku
02:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Pavla Bárková, asistoval Klára Leierová (0:2).
02:48
Liberec opět jak už v hodně zápasech ukazuje, že si prostě umí nahrát
01:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová bez asistence (0:1).
00:54
Budějovice už mají za sebou krásnou šanci se střelou na bránu. Bohužel se jen po hale rozezněl zvuk tyčky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čtvrtečka a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kristýna Petržalová; hráči v poli: Anna Kořenská, Michaela Sýkorová, Nikola Malátová, Eva Stehlíková, Klára Dudová