0:1
0:2
0:4
- : -
branky (asistence): 07:31 Karolína Flidrová (Markéta Zeisková), 19:21 Jitka Růžičková (Diana Peterová), 29:45 Magdaléna Bašová (Nikola Andršová), 30:09 Markéta Zeisková, 37:54 Michaela Ulbrichová (Diana Peterová), 38:03 Magdaléna Bašová (Markéta Zeisková), 41:45 Jitka Růžičková (Vanesa Bašová)

Florbal Soběslav - FBC Dobruška 0:7
8. Karolína Flidrová, 20. Jitka Růžičková, 30. Magdaléna Bašová, 31. Markéta Zeisková, 38. Michaela Ulbrichová, 39. Magdaléna Bašová, 42. Jitka Růžičková; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová ? - Dominika Flídrová ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:4;
45:00
41:45
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Vanesa Bašová (0:7).
38:10
Vyloučen hráč Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
38:03
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Markéta Zeisková (0:6).
37:54
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Michaela Ulbrichová, asistoval Diana Peterová (0:5).
37:23
Vyloučen hráč Hana Kostečková družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
30:09
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Markéta Zeisková bez asistence (0:4).
30:00
30:00
29:45
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Nikola Andršová (0:3).
19:21
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Diana Peterová (0:2).
15:00
15:00
09:38
Vyloučen hráč Karolína Flidrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:31
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Karolína Flidrová, asistoval Markéta Zeisková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška:
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Táňa Pospíšilová, Markéta Kabešová, Lenka Dřevová