1:4
2:1
1:0
TJ Znojmo
branky (asistence): 04:53 Tomáš Kadavý (Oliver Gold), 09:24 Tomáš Černý (Zdeněk Bajnar), 18:58 Zdeněk Bajnar (Matěj Surkoš), 20:33 Tomáš Černý (Petr Šomodi), 43:10 Martin Fajt (Petr Voltner), 50:50 Tomáš Pešek (Jan Vojtíšek), 62:58 Petr Voltner (Tomáš Pešek)
TJ Znojmo
branky (asistence): 05:16 David Kučera (Jakub Procházka), 27:12 Josef Žižka, 28:01 Jan Novák (Martin Ďuriška), 30:42 Jakub Procházka (David Kučera), 34:10 Jakub Procházka (Petr Čihal), 44:10 Jan Novák (Martin Ďuriška)

Bulldogs Brno - TJ Znojmo 7:6p
5. Tomáš Kadavý, 10. Tomáš Černý, 19. Zdeněk Bajnar, 21. Tomáš Černý, 44. Martin Fajt, 51. Tomáš Pešek, 63. Petr Voltner - 6. David Kučera, 28. Josef Žižka, 29. Jan Novák, 31. Jakub Procházka, 35. Jakub Procházka, 45. Jan Novák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 206; zásahy brankářů: Jan Mazánek 32 - Jan Hándl 23; po třetinách: 3:1, 1:4, 2:1, 1:0;
65:00
Střely na bránu. Bulldogs: 2 Znojmo: 3
65:00
Střely na bránu, celkem. Bulldogs: 30 Znojmo: 38
65:00
Komentář trenéra hostů - Martinek: Dnešní zápas rozhodlo z naší strany tristní neproměňování vyložených šancí a velký nedůraz v naší obraně. Pět dní do ligy a si nemůžeme dovolit dostávat hloupé góly. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štěstí do začátku sezóny.
65:00
Komentář trenéra domácích - Kyzlink. Povedl se nám vstup do utkání, kdy jsme kvalitní hrou z naší strany dokázali vstřelit tři branky. Ve druhé třetině jsme dostali hloupé góly a soupeř otočil vývoj utkáni. Na třetí třetinu jsme se správně nahecovali a v prodloužení otočil stav utkání. Děkuji hráčům za výkon.
62:58
62:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Voltner, asistoval Tomáš Pešek (7:6).
61:47
Střela Zkonemského hráče z půli hřiště končí nad bránou.
59:45
Situace 2:1 ze strany Znojemnských končí vynikajícím zákrokem Mazánka.
59:25
Buldoci se snaží napadat.
58:45
Hostující drží míček a čekají na ten správný moment kdy vystřelit.
58:26
Timeout Bulldogs Brno
58:26
Vyloučen hráč Zdeněk Bajnar družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:30
Dělovka z půli hřiště v roli Lukáše Michálka, avšak končí pouze na golmanově helmě.
55:05
Bojovnost Brna je na vysoké úrovni.
52:45
Výborně zblokovaná přihrávka a hned v zápětí další blok v podání Adama Konečného, jenž si takto kompenzuje chybu, kterou způsobil v druhé třetině.
50:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Jan Vojtíšek (6:6).
50:50
Oslavenec Tomáš Pešek který slaví své 21. narozeniny se prosadil svou nádhernou individuální akcí.
50:13
Až přehnaně tvrdý zákrok Procházky, který končí bez vyloučení.
49:30
A zase výborný Mazánek drží svůj tým ve hře.
48:19
Znojmo hrozí převážně z rychlých protiútoků.
47:09
Zblokovaná střela Zdenka Bajnara skončila vysoko nad bránou.
45:23
Buldoci se snaží držet míček, ale obětavost a rychlost Znojma jim to nepříjemně kazí.
44:10
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Jan Novák, asistoval Martin Ďuriška (5:6).
44:10
Domácí bek vyslal nepřesnou přihrávku, kterou zblokoval Znojemský hráč samostatným únikem.
43:26
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo na 2 minuty za hrubost.
43:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Fajt, asistoval Petr Voltner (5:5).
42:40
Hra je velice rychlá a tvrdá, nikdo si nedovolí vypustit souboj.
41:03
Vstup do třetí třetin vyšel lépe domácím.
40:00
40:00
Střel na bránu. Buldogs: 16 Znojmo:15
40:00
38:57
Nebezpečná standartní situace hostů končí pouze v dobře postavené zdi.
38:00
Skvěle napadající buldoci se díky tlaku dostávají do zajímavých pozic, ale chybí jim přesnost strřlby.
36:08
Situaci 2:1 v podání domácích skvěle vyřešil Znojemský golman Jan Hándl.
35:11
Opakovaně výborné bloky domácích.
34:10
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Jakub Procházka, asistoval Petr Čihal (4:5).
34:10
Skvěle mířená střela z otočky v podání Jakuba Procházky si našla místo do Mazánkovi branky.
32:34
Výborné střídání má za sebou mladičký Oliver Gold, který nejdříve dobře nahrál do střelebné pozice a a následně vypustil ještě lepší střelu na bránu.
30:42
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Jakub Procházka, asistoval David Kučera (4:4).
30:42
Hráč hostujícího týmu Jakub procházka po akci 2:1 měl již lehkou práci a zkušeně vstřelil gól.
29:55
Buldoci se snaží Znojmo zamknou na útočné polovině, ale nedaří se jim to.
28:01
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Jan Novák, asistoval Martin Ďuriška (4:3).
28:01
Nepřesná střela hostujícího hráče, která se odrazila od mantinelu za bránou a jeho spoluhráč to měl již velice lehké.
27:12
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Josef Žižka z trestného střílení (4:2).
26:21
Nebezpečný brejk 2:1 ze strany Znojma, domácí obránce si však bez větších problému poradil.
25:40
Dobrý tlak Znojma, který končí střelou z půlky.
24:32
Hostujícímu golmanovi vypadl míček z rukou a málem za to byl potrestán gólem.
22:49
Výborné a zároveň efektivní napadání buldoků.
21:41
Hostující se dostali ke střele, ale Mazánek výborně zasahuje.
20:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Šomodi (4:1).
20:33
Výborné napadání domácího týmu nám přineslo gól z dorážky.
20:00
20:00
Střely na bránu. Bulldogs: 5 Znojmo: 9 .
20:00
19:45
Znojmo má tlak, který vrcholí střelou do boční síťky.
18:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Zdeněk Bajnar, asistoval Matěj Surkoš (3:1).
18:55
Domácí drží v klidu míček a snaží si vytvořit šanci.
17:14
Oba týmy si vytváří spoustu zajímavých šancí, ke gólu jim však chybí patřičná přesnost.
16:24
Nebezpečná střela z půlky hřiště, která mířila těsně vedle brány.
15:34
Hra se teď přelívá ze strany na stranu, i když ze strany buldoků vypadá hra jistější.
13:35
Výborný zákrok Honzy Mazánka!
12:31
Nebezpečná situace před bránou domácích, která končí mimo.
09:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Černý, asistoval Zdeněk Bajnar (2:1).
09:24
Tomáš Černý dostal spoustu prostoru před bránou soupeře a z rychlé otočky nekopromisně zavěsil.
07:21
Nebezpečné střídání ze strany hostů, kteří za něj 3x ohrozili Mazánkovu klec.
05:30
Domácí využili nedorozumění v hostující obraně, ale v zápětí však hosté vyrovnávají střelou do prázdné branky bezmocného Mazánka.
05:16
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil David Kučera, asistoval Jakub Procházka (1:1).
04:53
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kadavý, asistoval Oliver Gold (1:0).
04:39
Nebezpečná střela Znojma z osy hřiště.
03:43
Znojemský hráč utekl domácí obraně, ale bránu netrefuje.
02:35
Dobrá střela Znojma, ale ještě lepší blok Brna.
01:03
Domácí se dostali do rychlého protiútoku. Střelu však hostující obránce zblokoval vysoko nad klec.
00:01
Máme za sebou úvodní buly, které vyhrávají domácí, hra může začít.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Miroslav Kladivo, Vojtěch Procházka, Petr Čihal, David Kučera, Jakub Procházka
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Matěj Surkoš, Tomáš Černý, Adam Konečný, Zdeněk Bajnar, Petr Šomodi
00:00
Dobrý den, vítám Vás na dnešním zápasu vrcholové části poháru skupiny D mezi domácím týmem Bulldogs Brno a TJ Znojmo Laufen.