1:2
0:2
- : -
branky (asistence): 23:01 Natálie Janouchová
branky (asistence): 00:46 Dominika Pilarská, 24:55 Kristýna Andrlová (Anna - Marie Divišová), 29:43 Eliška Reischlová (Lucie Šindelářová), 34:15 Eliška Reischlová (Dominika Pilarská), 42:12 Andrea Plavcová (Lucie Reinšteinová)

Florbal Chomutov - FbŠ Bohemians 1:5
24. Natálie Janouchová - 1. Dominika Pilarská, 25. Kristýna Andrlová, 30. Eliška Reischlová, 35. Eliška Reischlová, 43. Andrea Plavcová; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Recht; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aneta Blahníková ? - Jitka Omelková ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:2;
45:00
42:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová, asistoval Lucie Reinšteinová (1:5).
34:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Dominika Pilarská (1:4).
30:00
30:00
29:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Lucie Šindelářová (1:3).
25:35
Vyloučen hráč Michaela Neubergerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
24:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Andrlová, asistoval Anna - Marie Divišová (1:2).
23:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová bez asistence (1:1).
15:00
15:00
00:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Pilarská bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Lucie Šindelářová, Dominika Pilarská, Eliška Reischlová, Jana Pavlicová, Veronika Bašová