3:0
- : -
FBC OSTRAVA
FBC OSTRAVA
branky (asistence): 01:33 Markéta Vrlíková (Veronika Tomšová), 02:09 Viktória Grossová (Markéta Vrlíková), 03:22 Barbora Sedláčková (Karolína Šablaturová), 05:02 Veronika Káčová (Veronika Tomšová), 05:53 Pavla Kajfoszová (Veronika Káčová), 07:18 Veronika Káčová (Markéta Vrlíková), 09:50 Veronika Tomšová (Jana Lacková), 12:10 Markéta Vrlíková, 19:47 Veronika Káčová (Kateřina Šromotová), 20:36 Pavla Kajfoszová, 24:32 Markéta Vrlíková (Veronika Káčová), 24:49 Karolína Šablaturová (Vendula Káčová), 29:10 Jana Lacková (Barbora Sedláčková), 32:16 Alena Zuzaníková (Viktória Grossová), 36:42 Karolína Šablaturová (Barbora Sedláčková), 41:24 Veronika Káčová (Karolína Šablaturová)

FBC OSTRAVA - FTC Vysoké Mýto 16:0
2. Markéta Vrlíková, 3. Viktória Grossová, 4. Barbora Sedláčková, 6. Veronika Káčová, 6. Pavla Kajfoszová, 8. Veronika Káčová, 10. Veronika Tomšová, 13. Markéta Vrlíková, 20. Veronika Káčová, 21. Pavla Kajfoszová, 25. Markéta Vrlíková, 25. Karolína Šablaturová, 30. Jana Lacková, 33. Alena Zuzaníková, 37. Karolína Šablaturová, 42. Veronika Káčová; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jana Dupčáková ? - Tereza Ondrová ?; po třetinách: 8:0, 5:0, 3:0;
45:00
44:59
Střely v 3. třetině Ostrava: 11 Vysoké Mýto: 7
41:24
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Karolína Šablaturová (16:0).
36:42
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Barbora Sedláčková (15:0).
33:19
Vyloučen hráč Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:16
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Alena Zuzaníková, asistoval Viktória Grossová (14:0).
30:00
30:00
Střely v 2. části Ostrava: 17 Vysoké Mýto: 4
30:00
29:10
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Jana Lacková, asistoval Barbora Sedláčková (13:0).
28:52
Nucená pauza kvůli spadnutím mantinelům
24:49
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Vendula Káčová (12:0).
24:32
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Veronika Káčová (11:0).
20:36
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Pavla Kajfoszová bez asistence (10:0).
19:47
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Kateřina Šromotová (9:0).
12:10
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková bez asistence (8:0).
09:50
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Veronika Tomšová, asistoval Jana Lacková (7:0).
09:00
Ostrava i přes veliký náskok stále tlačí míček na útočnou polovinu
07:18
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Markéta Vrlíková (6:0).
05:53
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Veronika Káčová (5:0).
05:02
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Veronika Tomšová (4:0).
04:52
Hráčka Vysokého Mýta vytvořila krásnou breakovou akci bohužel bez gólového konce
03:45
Ostrava udává tempo utkání díky jejich tvrdé a nekompromisní hře
03:22
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Karolína Šablaturová (3:0).
02:17
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:09
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Viktória Grossová, asistoval Markéta Vrlíková (2:0).
01:33
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Veronika Tomšová (1:0).
00:59
Ostrava vytváří nátlak četnými střelami a tvrdými akcemi
00:28
Ostrava vytvořila rychlou akci, ze které nepadl gól
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Barbora Zahradníková, Andrea Šedová, Petra Slupecká, Kristýna Minářová, Klára Minářová