2:1
1:1
2:0
- : -
branky (asistence): 10:46 Michaela Sýkorová (Marie Procházková), 14:54 Eva Stehlíková (Petra Kovariková), 27:12 Marie Procházková (Anna Kořenská), 30:21 Nikola Malátová (Eva Stehlíková), 31:51 Marie Procházková (Klára Dudová)
branky (asistence): 06:00 Kateřina Hrbková (Alena Kovaříková), 28:33 Markéta Plzenská (Kateřina Hovorková)

FBC Štíři Č. Budějovice - FC Bučis Team 5:2
11. Michaela Sýkorová, 15. Eva Stehlíková, 28. Marie Procházková, 31. Nikola Malátová, 32. Marie Procházková - 7. Kateřina Hrbková, 29. Markéta Plzenská; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Petržalová 24 - Pavla Šimáková 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:0;
45:00
44:43
Vyloučen hráč Marie Procházková družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
40:33
Golmanka týmu Budějovic nám nyní ukázala možné i nemožné při svých zákrocích na míček
38:37
Hráčka týmu FC Bučis s číslem 7 neproměnila trestné střílení ve prospěch svého týmu
37:45
Vyloučen hráč Olena Dragun družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
37:45
útočnice z Českých Budějovic se snažila jet na bránu ale cestu ji velmi znepříjemnila obrana týmu Bučis
31:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marie Procházková, asistoval Klára Dudová (5:2).
31:51
dneska Českým Budějovicím štěstí přeje. Nahozený míček se rozhodl že spadne přímo do brány
30:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Nikola Malátová, asistoval Eva Stehlíková (4:2).
30:21
Na úvod 3. třetiny tu máme nenápadný gol poslaný po zemi golmance která neměla čas zareagovat
30:00
30:00
28:33
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Markéta Plzenská, asistoval Kateřina Hovorková (3:2).
27:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marie Procházková, asistoval Anna Kořenská (3:1).
27:12
Krásnou standartní situaci nám ukázal tým Českých Budějovic který vzduchem táhlým míčkem zaskoroval do protivnické brány
14:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Eva Stehlíková, asistoval Petra Kovariková (2:1).
10:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michaela Sýkorová, asistoval Marie Procházková (1:1).
10:46
České Budějovice všechny přesvědčili že míček na jejich čepeli se vejde i do té nejmenší skuliny v gomlančině bráně
09:12
oba týmy nám ukazují pěkné souboje při mantinelech
06:00
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Kateřina Hrbková, asistoval Alena Kovaříková (0:1).
06:00
Jednoduchá standartka a následná střela tahem přinesla Bučisu první gol
03:59
Budějovická golmanka musela čelit jak střele, tak ještě seknutí do rukou od protihráčky
02:25
Bučis se dostává s míčkem až k bráně, kde míček těsně před přejetím čáry přilehne Budějovická golmanka
01:39
Bučis úspěšně blokuje standartní situaci Českých Budějovic
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kristýna Petržalová; hráči v poli: Anna Kořenská, Michaela Sýkorová, Eva Stehlíková, Klára Dudová, Petra Kovariková