3:0
3:2
- : -
Sokol Písek
branky (asistence): 15:32 Táňa Pospíšilová (Petra Kabešová), 19:52 Bára Michalová (Eliška Juhaňáková), 27:37 Eliška Juhaňáková (Bára Michalová), 35:51 Radka Přibylová (Monika Hrnečková), 39:22 Monika Hrnečková (Jana Vránková), 42:26 Lenka Křiklánová
Sokol Písek
branky (asistence): 01:03 Irena Skalová (Barbora Holmanová), 30:25 Klára Bayernheimerová, 42:46 Lucie Vlachová (Barbora Holmanová)

Florbal Soběslav - Sokol Písek 6:3
16. Táňa Pospíšilová, 20. Bára Michalová, 28. Eliška Juhaňáková, 36. Radka Přibylová, 40. Monika Hrnečková, 43. Lenka Křiklánová - 2. Irena Skalová, 31. Klára Bayernheimerová, 43. Lucie Vlachová; rozhodčí: Michael Zeman - Karel Hlinka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Pavlíková ? - Pavlína Kozáková ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 3:2;
45:00
42:46
Branku družstva Sokol Písek vstřelil Lucie Vlachová, asistoval Barbora Holmanová (6:3).
42:26
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Lenka Křiklánová bez asistence (6:2).
39:22
Timeout Sokol Písek
39:22
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Jana Vránková (5:2).
36:17
Vyloučen hráč Karolína Kašparová družstva Sokol Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
35:51
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Radka Přibylová, asistoval Monika Hrnečková (4:2).
30:25
Branku družstva Sokol Písek vstřelil Klára Bayernheimerová bez asistence (3:2).
30:00
30:00
27:37
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Bára Michalová (3:1).
19:52
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Bára Michalová, asistoval Eliška Juhaňáková (2:1).
15:32
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Táňa Pospíšilová, asistoval Petra Kabešová (1:1).
15:00
15:00
01:03
Branku družstva Sokol Písek vstřelil Irena Skalová, asistoval Barbora Holmanová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Karel Hlinka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Písek: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Andrea Uhlíková, Karolína Kašparová, Tereza Houšková, Pavla Vlčková, Klára Bayernheimerová
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Jana Pavlíková; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Lucie Vacková, Markéta Kabešová, Táňa Pospíšilová