0:0
0:1
2:0
- : -
branky (asistence): 38:54 Lucie Hejnová (Lucie Sokolová), 42:33 Monika Macháčková
branky (asistence): 22:54 Marie Procházková (Klára Dudová)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Štíři Č. Budějovice 2:1
39. Lucie Hejnová, 43. Monika Macháčková - 23. Marie Procházková; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Veronika Čubová 19 - Kristýna Petržalová 23; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:0;
45:00
44:11
Neuvěřitelný tah štírů. Golman zmizel z brány a hraje se 6 na 5 .
43:27
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
42:33
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Monika Macháčková bez asistence (2:1).
42:33
Těsně po skončení přesilové hry je tým Rtyně odměněn gólem na 2:1 !
40:10
Vyloučen hráč Tereza Tröschelová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:10
Rtyně si zahraje přesilovku.
38:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Hejnová, asistoval Lucie Sokolová (1:1).
38:54
Dlouhá střela a snažení Rtyně teď sklidilo svou úrodu ! Srovnávací gól 1:1
36:47
Orlice teď tlačí míček do branky jak jen to jde. Ten si ale svou cestu do brány nenašel.
34:34
Fyzická únava a vyčerpání ze hry se podepisuje na hráčkách obou týmů. Tempo je ale stále ještě vysoké a s blížícím se koncem zápasu se zvyšuje i hladina adrenalinu v krvi. Očekáváme ještě zajímavý konec.
33:12
Přečíslení štírů před bránou orlic 2 na 1. Střela šla mimo.
30:00
30:00
28:56
Tvrdá střela na bránu Rtyně. Golmanka připravena.
25:48
Uvolnění štírky s číslem 20 ! Bez výsledku.
24:43
Neproměněná šance Šťírů jen těsně minula branku !
22:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marie Procházková, asistoval Klára Dudová (0:1).
22:54
Hráčka zasadila kuličku lehkou střelou do růžku branky týmu Orel Rtyně.
17:00
Orel Rtyně srovnal stav využitých přesilovek na 0:0.
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Nikola Malátová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
14:07
Hráčkám FBC Šťíři se nepodařilo využít přesilovku. Jejich snažení ale zanechalo na hráčkách Rtyně značnou únavu.
12:14
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
09:20
Press do branky FBC Šťíři je silný ale zatím bez úspěchu. Golmanka Šťírů je dnes ve formě.
08:50
Nebezpečná střela hráčky Rtyně s číslem 97 ! Halou to jen zasvištělo.
07:00
Oba týmy nám ukazují své schopnosti. Stále čekáme, kdo otevře utkání prvním gólem.
03:30
Hra má zatím rychlý spád.
01:40
Golmanka Orel Rtyně právě vyšvihla parádní zákrok!
01:13
Zápas nám právě odstartoval ! Hráčky jsou plné elánu a energie.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kristýna Petržalová; hráči v poli: Anna Kořenská, Michaela Sýkorová, Nikola Malátová, Eva Stehlíková, Klára Dudová