0:1
2:1
3:2
- : -
branky (asistence): 21:44 Dana Husáková, 27:22 Zuzana Kodrová, 32:44 Leona Lahoda, 39:51 Leona Lahoda (Andrea Suchánková), 42:08 Gabriela Pechrová (Zuzana Kodrová)
branky (asistence): 02:31 Nikola Žarnovská (Denisa Jechová), 29:55 Edita Hušková Veselá, 37:20 Denisa Jechová (Veronika Štěpánská), 39:16 Eva Chocholoušová

DDM Praha 10 - Sokol Předměřice n/L 5:4
22. Dana Husáková, 28. Zuzana Kodrová, 33. Leona Lahoda, 40. Leona Lahoda, 43. Gabriela Pechrová - 3. Nikola Žarnovská, 30. Edita Hušková Veselá, 38. Denisa Jechová, 40. Eva Chocholoušová; rozhodčí: Patricie Šedivá - Martin Preclík; vyloučení: 2:0 + Eva Chocholoušová 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniela Sklenářová ? - Hana Ryšavá ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 3:2;
45:00
42:08
Timeout Sokol Předměřice n/L
42:08
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Gabriela Pechrová, asistoval Zuzana Kodrová (5:4).
39:51
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Leona Lahoda, asistoval Andrea Suchánková (4:4).
39:16
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Eva Chocholoušová bez asistence (3:4).
37:20
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Denisa Jechová, asistoval Veronika Štěpánská (3:3).
34:37
Vyloučen hráč Dana Husáková družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
32:44
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Leona Lahoda bez asistence (3:2).
30:00
30:00
29:55
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Edita Hušková Veselá bez asistence (2:2).
27:33
Vyloučen hráč Sára Vašková družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
27:22
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Zuzana Kodrová bez asistence (2:1).
21:44
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Dana Husáková bez asistence (1:1).
21:15
Vyloučen hráč Eva Chocholoušová družstva Sokol Předměřice n/L na 5 minut za hrubost.
15:00
15:00
02:31
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Nikola Žarnovská, asistoval Denisa Jechová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patricie Šedivá a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích DDM Praha 10: brankář: Daniela Sklenářová; hráči v poli: Dana Husáková, Sára Vašková, Leona Lahoda, Zuzana Panchártková, Gabriela Pechrová