1:2
1:5
- : -
Florbal MB
branky (asistence): 02:01 Michal Janeček (Adam Šmíd), 25:53 Michal Janeček, 48:49 Michal Janeček
Florbal MB
branky (asistence): 11:55 Jaromír Ekl (Martin Tokoš), 18:41 Jiří Curney (Jan Řehoř), 24:23 Tomáš Novák, 29:18 Jiří Curney (Josef Pluhař), 43:47 Tomáš Novák (Josef Pluhař), 49:14 Josef Pluhař (Tomáš Novák), 51:16 Jakub Gruber (Josef Pluhař), 52:03 Jiří Curney (Petr Krzyžanek), 52:30 Martin Tokoš (Tomáš Novák)

Sokol Pardubice - Florbal MB 3:9
3. Michal Janeček, 26. Michal Janeček, 49. Michal Janeček - 12. Jaromír Ekl, 19. Jiří Curney, 25. Tomáš Novák, 30. Jiří Curney, 44. Tomáš Novák, 50. Josef Pluhař, 52. Jakub Gruber, 53. Jiří Curney, 53. Martin Tokoš; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 2:5; využití: 0:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Jakub Levínský ?, Martin Haleš ? - Petr Musil ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:5;
60:00
Vyjádření trenéra hostí - Jan Pazdera: Dvě třetiny se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém dominovali brankáři. Po stažení hry ve třetí třetině jsme získali převahu, kterou se nám podařilo vyjádřit i gólově.
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Pro nás až moc krutý výsledek, který ale vypovídá o tom, kde byl největší rozdíl, a to v proměňování šancí. Z tolika přesilovek a dvou nájezdů bychom měli dát rozhodně góly. Soupeř zkušeně potrestal chyby. Standartně dobře zachytali všichni pardubičtí brankáři.
60:00
59:18
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Ivo Teichman.
52:56
Z utkání se začíná stávat exhibice, co se branek Mladé Boleslavi týče. Nutno dodat, že do sedmé branky hostujícího týmu bylo utkání vyrovnané.
52:30
Timeout Sokol Pardubice
52:30
Branku družstva Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Tomáš Novák (3:9).
52:03
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Krzyžanek (3:8).
51:16
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Josef Pluhař (3:7).
49:14
Branku družstva Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Tomáš Novák (3:6).
48:49
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček bez asistence (3:5).
47:55
Hosté po páté brance kontrolují hru a dlouho drží míček na hokejkách, Sokol bude mít návrat do utkání těžký.
43:47
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tomáš Novák, asistoval Josef Pluhař (2:5).
42:01
Ve třetí třetině jsme zatím neviděli žádnou střelu, míček drží převážně hosté, ale do útoku se nehrnou.
40:00
40:00
39:11
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Přemek Pakosta.
35:59
Domácí sice drží míček na soupeřově půlce, ke střelám se ale nedostávají.
34:40
Sokol se zatím v přesilové hře k ničemu nebezpečnému nedostal, hosté dobře brání.
34:23
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:16
Další nebezpečná střela přišla z hole Teichmana, Sokol se tlačí do útoku.
32:02
Formánek se po pěkné šanci dostal ke střele, ale Musil nyní hostující tým drží.
30:59
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Haleš družstva Sokol Pardubice
29:18
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Josef Pluhař (2:4).
28:03
Vyloučen hráč Michal Janeček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:42
Sokol zapnul vyšší rychlost, Petr mohl v obrovské šanci vyrovnat, Musil chytil.
25:53
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček bez asistence (2:3).
24:23
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tomáš Novák bez asistence (1:3).
23:26
Vyloučen hráč Daniel Martínek družstva Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání.
22:43
Pakosta měl na holi vyrovnávací gól, ale v brance se zaskvěl Musil a hosté stále vedou.
21:17
Teď se domácí přece jen dostali ke střele, zatím ale vedle brány nebo pouze do nohou protihráčů.
20:45
Boleslav i v oslabení kontroluje míček a nepouští Sokol do útoku-
20:00
20:00
19:43
Pardubice jsou v plném počtu a zahrají si přesilovku, většina ale přesáhne do druhé třetiny.
19:31
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:41
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Řehoř (1:2).
17:43
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
17:43
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:03
Obrovská šance Sokola! Petr dostal přihrávku před prázdnou kasu, minul!
13:50
Kadlec zahrozil ve vlastním oslabení, ale Levínský podržel Sokol.
12:53
Vyloučen hráč Tomáš Chroust družstva Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání.
11:55
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Martin Tokoš (1:1).
09:45
Tutovka také na druhé straně, Grubera v ideální pozici vychytal Levínský.
08:52
Tutovka domácích. Žáček dostal krásnou přihrávku a střelou z voleje trefil tyč!
06:00
Boleslavští se konečně dostávají ke své útočné hře a první zásahy si připisuje také brankář Levínský
04:56
Hosté z Mladé Boleslavi se teď dožadovali vyloučení po tom, co jeden z hráčů odnesl souboj zlomenou holí, rozhodčí ale nevylučují.
03:12
Domácí zatím velice aktivně napadají, Mladá Boleslav se zatím nemůže dostat ke střele.
02:01
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Adam Šmíd (1:0).
01:43
První vážnější situace v utkání, nebezpečnou střelu na Musila vyslal domácí Pakosta.
00:37
Jako první se do útoku hrne hostující tým a hned si vybojoval faul na útočné polovině. Žádná větší šance z toho ale nebyla.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal MB: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Tomáš Novák, Aleš Höffer, Tomáš Chroust, Jakub Gruber, Josef Pluhař
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Lukáš Prix, Jan Bílý, Tomáš Dlesk, Jan Kourek, Martin Zozulák