1:4
2:1
0:4
- : -
branky (asistence): 05:11 Michal Klápa (Jan Zavadil), 34:08 Jan Zavadil (Michal Klápa), 39:19 Michal Klápa
branky (asistence): 06:26 Dušan Přívara (Kryštof Hartman), 06:39 Vojtěch Teslík, 15:56 David Sachr (Jan Louvar), 18:59 Jan Louvar (Dušan Přívara), 33:23 Antonín Pertlík (Ondřej Richtr), 45:22 Jan Louvar (Kryštof Hartman), 52:52 Vojtěch Teslík (Vít Bednář), 55:27 Jan Louvar, 59:46 Jakub Černý (David Sachr)

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 3:9
6. Michal Klápa, 35. Jan Zavadil, 40. Michal Klápa - 7. Dušan Přívara, 7. Vojtěch Teslík, 16. David Sachr, 19. Jan Louvar, 34. Antonín Pertlík, 46. Jan Louvar, 53. Vojtěch Teslík, 56. Jan Louvar, 60. Jakub Černý; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Daniel Váradi 18 - Milan Horáček 24; po třetinách: 1:4, 2:1, 0:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Václava Kally: "Z naší strany to byl druhý zápas během 24 hodin. Zápas se odehrál v pohodovém tempu. Děkujeme Karlovým Varům a fanouškům za příjemnou atmosféru.Přejeme Varům hodně štěstí do sezóny."
59:59
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Gratuluji soupeři k zasloužené výhře, pro náš nově tvořící tým jsou to skvělé zkušnosti, hlavně naši mladí odchovanci si dnes pěkně zahráli.Děkujeme skvělým divákům za podporu a soupeři přejeme šťastnou cestu domů."
59:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Černý, asistoval David Sachr (3:9).
58:02
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Štefan Nagy.
57:19
Domácí dnes mají kopec smůly,
55:28
Louvar nahodil z nulového úhlu a Váradi si míček nešťastným způsobem srazil za záda
55:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar bez asistence (3:8).
55:13
Hosté kompletní
54:52
Hosté teď hru přitvrdili
53:13
Vyloučen hráč Tomáš Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Vít Bednář (3:7).
47:21
Teď měl kladenský gólman štěstí, když měl zakrytý výhled a střela Vavra ho pouze trefila
46:25
Tlak domácích zatím nekončí gólem
45:23
Svatek ztratil v rohu a Louvar trestá
45:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Kryštof Hartman (3:6).
39:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa bez asistence (3:5).
36:04
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:00
Dnešní utkání sleduje 180 diváků
34:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Michal Klápa (2:5).
33:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Antonín Pertlík, asistoval Ondřej Richtr (1:5).
32:30
Domácí trenér Pánek zatím dává hodně prostoru mladým puškám
31:12
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra na zemi.
26:05
Vyloučen hráč Tomáš Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
18:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Dušan Přívara (1:4).
18:30
Otočka Černého a zákrok Váradiho
17:32
Richtr vysoko přestřeluje
15:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Jan Louvar (1:3).