3:3
1:6
1:3
- : -
branky (asistence): 01:55 Miloš Tyl (Matyáš Kalina), 09:56 Kryštof Hartman (Vojtěch Pfaur), 10:39 Miloš Tyl (Matyáš Kalina), 35:35 Dušan Přívara (Vojtěch Teslík), 44:40 Kryštof Hartman (Tomáš Richtr)
branky (asistence): 03:44 Robert Košir (Dominik Bartoš), 12:09 Milan Garčar (Radim Křenek), 17:23 Jan Marvánek (Luka Časar), 20:15 Michal Kareš (Marek Veselý), 22:46 Michal Kareš (Milan Garčar), 25:51 Dominik Bartoš (Robert Košir), 32:42 Lukáš Ujhelyi (David Čermák), 34:11 Robert Košir, 39:29 Luka Časar (Robert Košir), 44:32 Jan Marvánek (Milan Garčar), 50:56 Milan Garčar (Daniel Riley), 57:51 Marek Zouzal (Jan Marvánek)

Kanonýři Kladno - AC Sparta Praha 5:12
2. Miloš Tyl, 10. Kryštof Hartman, 11. Miloš Tyl, 36. Dušan Přívara, 45. Kryštof Hartman - 4. Robert Košir, 13. Milan Garčar, 18. Jan Marvánek, 21. Michal Kareš, 23. Michal Kareš, 26. Dominik Bartoš, 33. Lukáš Ujhelyi, 35. Robert Košir, 40. Luka Časar, 45. Jan Marvánek, 51. Milan Garčar, 58. Marek Zouzal; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 4:0; využití: 0:3; diváků: 92; zásahy brankářů: Max Andreas Minev 26 - Jan Eckhardt 21; po třetinách: 3:3, 1:6, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Ondřeje Kašpárka: "Začátek zápasu byl z naší strany ve vlažném tempu, od poloviny třetiny jsme převzali iniciativu a měli jsme zápas pod kontrolou. V důležitých momentech nás podržel gólman Eckhardt, děkujeme soupeři za zápas."
60:00
Střely na branku ve 3.části: Kladno 9-18 Sparta; celkem: Kladno 26-38 Sparta
60:00
Nejlepšími hráči se stali: za tým domácích #91 Miloš Tyl a za tým hostí #17 Milan Garčar
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Václava Kally:"První třetina v našem podání byla dobrá, od druhé třetiny bohužel po individuálních chybách jsme zápas ztratili. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu. Zítra ve Varech nashle."
57:51
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jan Marvánek (5:12).
57:10
T.Richtr ve snaze dorážet napálil plnou silou Čermákovu hůl, ta kupodivu vydržela
56:02
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
50:56
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Daniel Riley (5:11).
47:20
Pfaur si krásně prohodil Čermáka, snaha o přehození Eckhardta ale vyšla naprázdno
46:40
Omlouváme se za technické potíže s videopřenosem, na jejich odstranění pracujeme
46:15
Tentokrát spojnici nalezla střela Časara
44:41
Nejprve střelou pod víko navýšil Marvánek, následně hned po buly přidává svůj druhý gól v zápase Hartman
44:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Kryštof Hartman, asistoval Tomáš Richtr (5:10).
44:32
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Milan Garčar (4:10).
43:55
Další břevno trefuje Košir
43:18
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
42:45
Svatoš prudkou střelou z velké vzdálenosti trefuje břevno
40:55
Tyl vystihl rozehrávku Sparty, dobře se s ním ale vrátil Časar a balonek mu odebral
40:25
Sparťané chtěli zaskočit Kladno rychlou rozehrávkou, to by ji ovšem museli uskutečnit z místa přestupku
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.části: Kladno 9-12 Sparta
40:00
39:30
Slovinská spolupráce nyní zafungovala na jedničku a zakončující Časar neměl problém skórovat
39:29
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Robert Košir (4:9).
35:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Vojtěch Teslík (4:8).
34:12
Po velké chybě v rozehrávce od Kaliny se proti Minevovi řítil Košir a střelou nad ležícího Mineva přidává další gól Sparty
34:11
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Robert Košir bez asistence (3:8).
32:43
Ujhelyi střelou pod víko navyšuje vedení žlutočerných
32:42
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval David Čermák (3:7).
32:30
Po střetu s Časarem se chvíli nezvedal Tyl, nakonec to ale vypadá, že bude schopen pokračovat ve hře
31:30
Louvar pěkně vybídl ke skórování Přívaru, na něj ale vyzrál Eckhardt
30:30
Po pěkném přiťuknutí od T.Richtra se hnal sám proti Eckhardtovi Cvrček, na brankáře Sparty si ale nepřišel
29:45
Povedenou Pertlíkovu střelu zlikvidoval Eckhardt
27:55
Kladno se v druhé třetině do šancí dostává spíše jen sporadicky, a když už nějaká přijde, tak ji zkazí nepovedená přihrávka, třeba jako nyní ta Louvarova na Sachra
25:52
Časar si dobře počkal na vhodný moment, kdy dát přihrávku a vyzval Bartoše ke skórování
25:51
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Dominik Bartoš, asistoval Robert Košir (3:6).
25:05
Garčar z bezprostřední blízkosti míjí odkrytou branku
24:55
Velmi povedeným zákrokem se blýskl i na druhé straně Minev
23:30
Nyní se osmělili i kladenští, tyl blokujícího Marvánka neprostřelil, na Eckhardta si nepřišel Pfaur
22:47
Kareš opět dostal před brankou hodně prostoru a z dorážky neměl problém propálit ležícího Mineva
22:46
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Milan Garčar (3:5).
21:39
Minev nyní dobrým zákrokem zneškodnil únik Langa
20:16
Tohle bylo rychlé, domácí obránci nechali Karešovi příliš prostoru a ten napodruhé překonal Mineva
20:15
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Marek Veselý (3:4).
19:35
Sparta nyní rozebrala domácí obranu a jen nepřesná střela Svatoše znamená, že se skóre nemění
18:10
Přestože přesilovka hostí trvá sotva půl minuty, hosté už stihli trefit břevno, Sachra i Mineva
17:38
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
17:24
Marvánek si pěkně naběhl, toho si všiml Časar a vyzval svého spoluhráče k relativně snadnému gólu
17:23
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Luka Časar (3:3).
16:45
Pro hattrick se nyní hnal Tyl, nicméně jen nechal vyniknoout Eckhardta
15:30
Od Minevovy nohy se balonek odrazil do břevna a následně ven z branky, velké štěstí pro Kladno
15:10
O.Richtr zablokoval Veselého nebezpečnou střelu, nicméně tlak Sparty přetrvává
14:05
Při ztrátě kladenských se proti Minevovi hnal Časar, domácí brankář ho ale povedeně zneškodnil
13:05
Sparta se v tlaku sama vyhnala nepřesnou přihrávkou
12:10
Po krosové přihrávce se střelou nad rameno prosazuje Garčar
12:09
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Radim Křenek (3:2).
11:45
Střelu z nebezpečné standardky zablokoval Pertlík
11:41
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
11:20
Po střetu s O.Richtrem nyní zůstal ležet Košir, po chvíli se ale zvedá
10:40
Tyl opět natáhl a nyní i s notnou dávkou štěstí a tečí soupeře překonal Eckhardta
10:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Matyáš Kalina (3:1).
09:57
Pfaur se na půlce krásně zbavil obránce a backhanem předložil před odkrytou klec Hartmanovi, který se tak prosazuje proti svému bývalému zaměstnavateli
09:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Kryštof Hartman, asistoval Vojtěch Pfaur (2:1).
09:25
V dalších tutovkách se objevili dvakrát Pecha a jednou Pertlík, prázdonu nebo poloodkrytou branku ani tentokrát netrefili
08:30
Domácí útočníci se snažili vyvinout na rozehrávající Spartu tlak, ale pomohli si při tom faulem
06:25
Další záblesk geniality předvedl Tyl, který krásnou přihrávkou nalezl osamoceného Pechu před prázdnou brankou. Domácí útočník ovšem z bezprostřední blízkosti trefil jen tyč, takže pokračujeme za vyrovnaného stavu
05:55
Pecha svou nepovedenou přihrávkou pořádně vystrašil Kalinu, který ale zrychlil a balonek zastavil
04:50
Černý pohotovým zákrokem zamezil přihrávce na zcela volného Svatoše
03:45
Košir hezky natáhl a překonal tentokrát bezmocného Mineva
03:44
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Dominik Bartoš (1:1).
03:00
Teslík si na půlce krásně mezi nohama prohodil Svatoše, ten mu ale balonek následně odebral
01:56
Debut jako z říše snů! Miloš Tyl dokázal udržet balonek proti protihráči, obtočil se a střelou nad nohu otevírá střelecký účet dnešníh utkání
01:55
01:20
Štiplavou střelu Minev pouze vyrazil ke Garčarovi, který netrefil
00:15
V dobré šanci se objevil po dlouhém spoluhráčově nahození Kareš, balonek ale usměrnit nedokázal
00:01
Úvodní buly zápasu pro hostujícího Křenka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů AC Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Radim Křenek, Milan Garčar, Ondřej Svatoš, Marek Veselý, Michal Kareš
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Max Andreas Minev; hráči v poli: David Sachr, Jakub Černý, Jan Louvar, Vojtěch Teslík, Dušan Přívara
00:00
Dobrý den, vítejte u 2.kola vrcholové části Poháru České pojišťovny, v němž se střetnou domácí Kanonýři Kladno proti hostům ze Sparty. Pražané přijeli v asi nejsilnější možné sestavě v čele se jmény jako Garčar, Křenek, Košir, nebo Svatoš, naopak za Kladno se poprvé v soutěžním zápase představí Miloš Tyl. Zápas můžete v živém přenosu sledovat i na TVCOM, přeji příjemnou zábavu!