1:2
- : -
FBC Hranice
FBC Hranice
branky (asistence): 08:54 Petr Velech (René Mikel), 09:42 Štěpán Potsch (Tomáš Václavík), 15:51 Radim Klimecký (Tomáš Václavík), 25:23 Marek Hloch (Štěpán Potsch), 25:34 Radim Klimecký, 28:07 René Mikel (Petr Velech), 32:56 Marek Hloch (Jan Kolajta)
branky (asistence): 16:18 Marek Judas (Marek Vlček), 36:22 Jan Hél (Jan Smička), 44:55 Marek Judas (Jan Hél)

FBC Hranice - SK K2 Prostějov 7:3
9. Petr Velech, 10. Štěpán Potsch, 16. Radim Klimecký, 26. Marek Hloch, 26. Radim Klimecký, 29. René Mikel, 33. Marek Hloch - 17. Marek Judas, 37. Jan Hél, 45. Marek Judas; rozhodčí: Dominik Pustówka - Jan Piško; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Štěpán Panák ? - Jan Weidinger ?, Dominik Fica ?; po třetinách: 2:0, 4:1, 1:2;
45:00
44:55
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Jan Hél (7:3).
36:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (7:2).
32:56
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (7:1).
30:00
30:00
28:07
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Petr Velech (6:1).
26:00
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FBC Hranice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:34
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký bez asistence (5:1).
25:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Štěpán Potsch (4:1).
16:18
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Marek Vlček (3:1).
15:51
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Tomáš Václavík (3:0).
15:00
15:00
14:13
Vyloučen hráč Jan Novák družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
09:42
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Štěpán Potsch, asistoval Tomáš Václavík (2:0).
08:54
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval René Mikel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov:
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Štěpán Panák; hráči v poli: David Tvrdoň, René Mikel, Marek Hloch, Jan Kolajta, Marek Vraj