1:5
0:3
2:1
- : -
branky (asistence): 02:12 Jakub Kroupa (Pavel Vodenka), 30:30 Jakub Kroupa (Jakub Dvořák), 32:32 Pavel Vodenka
branky (asistence): 00:50 Adam Kozel (Jan Suk), 02:47 Adam Kocián (Tomáš Carvan), 02:57 Jakub Procházka (Adam Kozel), 08:12 Vladislav Kučera, 11:32 Jakub Procházka (Adam Kozel), 20:16 Kristián Malík, 22:02 Vladislav Kučera (Filip Janouch), 25:45 Kristián Malík (Jakub Procházka), 33:38 Adam Kozel (Kristián Malík)

ASK Lovosice - LFP - FBC Kralupy n/V 3:9
3. Jakub Kroupa, 31. Jakub Kroupa, 33. Pavel Vodenka - 1. Adam Kozel, 3. Adam Kocián, 3. Jakub Procházka, 9. Vladislav Kučera, 12. Jakub Procházka, 21. Kristián Malík, 23. Vladislav Kučera, 26. Kristián Malík, 34. Adam Kozel; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Rudiš ? - Martin Bresťák ?; po třetinách: 1:5, 0:3, 2:1;
45:00
33:38
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Kristián Malík (3:9).
32:32
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Vodenka z trestného střílení (3:8).
30:30
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Jakub Dvořák (2:8).
30:00
30:00
25:45
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Jakub Procházka (1:8).
22:02
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Vladislav Kučera, asistoval Filip Janouch (1:7).
20:16
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík bez asistence (1:6).
18:04
Vyloučen hráč Ondřej Perníček družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
14:38
Vyloučen hráč Pavel Vodenka družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
11:32
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Procházka, asistoval Adam Kozel (1:5).
08:12
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Vladislav Kučera bez asistence (1:4).
03:40
02:57
02:47
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kocián, asistoval Tomáš Carvan (1:2).
02:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Pavel Vodenka (1:1).
00:50
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Jan Suk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V: brankář: Martin Bresťák; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Adam Kozel, Jakub Procházka, Kristián Malík