1:2
1:1
3:2
- : -
branky (asistence): 03:51 Milan Hendrych (Petr Poduška), 26:29 Jiří Žák (Tomáš Kocián), 34:51 Milan Hendrych (Jan Koten), 38:15 Jan Knězů (Václav Fučík), 42:45 Jan Knězů
branky (asistence): 07:48 Daniel Bořetický (Jakub Kofroň), 14:38 Jakub Kofroň (Petr Kučera), 19:11 Jakub Kofroň, 43:15 Petr Kučera (Petr Jonáš), 43:43 Pavel Holan (Petr Kučera)

Spartak Pelhřimov - Sokol Chrudim 5:5
4. Milan Hendrych, 27. Jiří Žák, 35. Milan Hendrych, 39. Jan Knězů, 43. Jan Knězů - 8. Daniel Bořetický, 15. Jakub Kofroň, 20. Jakub Kofroň, 44. Petr Kučera, 44. Pavel Holan; rozhodčí: Jiří Kučera - Jan Máca; vyloučení: 1 + Milan Hendrych OS:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jakub Kuchař ? - Milan Najman ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:2;
45:00
44:00
chrudimští dvěma slepenými góly vyrovnávají utkání, jsou to oni, kdo má teď chladnější hlavu.
43:43
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Pavel Holan, asistoval Petr Kučera (5:5).
43:15
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Petr Jonáš (5:4).
42:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů bez asistence (5:3).
42:45
Knězů utekl chrudimské obraně, vyjímečně nehledal lépe postaveného hráče a backhandem přehazuje chrudimského golmana.
42:16
Žák ji měl.. držel, stál na ní, na jeho parketu Vlach ale balonek nedotlačil.
40:35
Tma před očima pelhřimovských i chrudimských hráčů. Provozujeme wrestling místo florbalu, nemůže to bavit ani hráče samotné.
38:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Václav Fučík (4:3).
38:15
Knězů přepočítal, postavil se o parketu výše a po nahrávce Fučíka překlápí vedení na stranu domácích.
37:28
Knězů by s vypočítáním střeleckého úhlu neměl mít problém. Nyní se ale zřejmě přepočítal.
36:54
Domácím balonek na čepelích zatím jen neposedně poskakuje.
36:27
Vyloučen hráč Petr Jonáš družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
34:51
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Jan Koten (3:3).
34:51
Hendrych po nahrávce od Kotena vyrovnává utkání.
34:40
Český florbal se nemusí nedostatku rozhodčích bát. Nám se jich tu sešlo 26 na hřišti a střídačkách a dalších několik na tribuně. Rozhodčím zřejmě může být každý.
32:11
Kuchař si šikovně skrytou střelu chrudimského útočníka našel a zneškodnil.
30:00
30:00
28:42
Koten od mantinelu ostřeluje chrudimského golmana, ten maskou vyráží mimo hřiště.
26:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jiří Žák, asistoval Tomáš Kocián (2:3).
26:29
Šedý vlk Žák dostal namazáno od Kociána, vystál si svou parketu a míří přesně.
25:59
Žák se u mantinelu obehrával se spoluhráčem Fučíkem tak dlouho, až jim chrudimští balonek ukradli.
25:20
domácí zatím drží tlak, který si vytvořili během přesilovky.
23:07
Domácí při přesilovce zatím pouze razítkují tyče. Hosté hrozí z protiútoku.
22:34
Vyloučen hráč Pavel Holan družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:26
Hendrych dnes nenamazal, prudké brzdy mu nedělají dobře.
19:11
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň z trestného střílení (1:3).
19:11
Od začátku třetiny pelhřimovští ostřelovali branku hostů, bezvýsledně. Protiútok chrudimských hasil Kuchař mimo brankoviště, nařízené trestné střílení Kofroň bez zaváhání proměňuje.
18:05
Mozr opět rozhazuje mantinely, protože se počet zdravých kolen u pořadatelského stolku rovná dvoum, přidělává nám vrásky na čele.
16:10
Fučík nachází Kotena v nadějné pozici, zvoní tyč.
15:00
15:00
14:38
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Petr Kučera (1:2).
14:38
Kofroň vymetl růžek pelhřimovské branky. V domácích začínají doutnat emoce, naštěstí přichází přestávka mezi třetinami.
14:22
Krásná akce Knězů s Kociánem bohužel také nekončí gólem. Pelhřimovští zásobují balonky diváky za branou hostů.
13:00
Žák oslaben válečným zraněním promáchl před prázdnou bránou.
12:02
Koten si z chrudimských postavil slalom, pelhřimovští z této příležitosti ale nic nevytěžili. Na hřišti přibývá hovězího dobytka.
08:50
Hendrych si neodpustil dobrou radu do života pro chrudimského hráče, nařízenou přesilovku Bořetický proměňuje, Hendrych si na trestné lavici ještě posedí.
07:48
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Jakub Kofroň (1:1).
07:48
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov - osobní trest.
06:29
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
03:51
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Petr Poduška (1:0).
03:51
Poté, co Brtnický zboural Mozrem mantinely, si šel odpočinout k zapisovatelskému stolku. Hendrych potrestal.
03:29
Vyloučen hráč Daniel Brtnický družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.