2:1
3:1
- : -
FBC Příbram
branky (asistence): 07:50 Petr Kutner (Roman Klípa), 15:36 Pavel Korbel (Marek Janovský), 26:03 Josef Mareš (Roman Klípa), 32:55 Lukáš Janura (Petr Kutner), 33:31 David Vodrážka (Miroslav Klípa), 39:02 David Vodrážka (Petr Kutner)
FBC Příbram
branky (asistence): 10:51 Marek Roubíček (Johan Králík), 21:52 Lukáš Stejskal (Marek Roubíček), 41:20 Martin Lukeš (Lucie Zemanová)

1. FbK Tábor - FBC Příbram 6:3
8. Petr Kutner, 16. Pavel Korbel, 27. Josef Mareš, 33. Lukáš Janura, 34. David Vodrážka, 40. David Vodrážka - 11. Marek Roubíček, 22. Lukáš Stejskal, 42. Martin Lukeš; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 2 + Lukáš Janura 5:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Bouška ? - Tomáš Řepík ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:1;
45:00
43:53
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FBC Příbram na 2 minuty za bránění ve hře.
43:53
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 5 minut za hrubost.
41:20
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Martin Lukeš, asistoval Lucie Zemanová (6:3).
39:02
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Petr Kutner (6:2).
33:31
Timeout FBC Příbram
33:31
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Miroslav Klípa (5:2).
32:55
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Petr Kutner (4:2).
30:00
30:00
28:42
Vyloučen hráč Marek Roubíček družstva FBC Příbram na 2 minuty za blokování hokejky.
26:03
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Roman Klípa (3:2).
24:39
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:52
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Lukáš Stejskal, asistoval Marek Roubíček (2:2).
19:39
Vyloučen hráč Martin Lukeš družstva FBC Příbram na 2 minuty za bránění ve hře.
15:36
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Marek Janovský (2:1).
15:00
15:00
13:47
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:51
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Marek Roubíček, asistoval Johan Králík (1:1).
07:50
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Roman Klípa (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Zbyněk Pěnička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Příbram: brankář: Tomáš Řepík; hráči v poli: Martin Kalous, Tomáš Press, Johan Králík, Marek Roubíček, Stanislav Karas