3:0
1:1
3:2
- : -
branky (asistence): 03:26 Martin Kadavý (Jiří Unzeitig), 08:01 Martin Kadavý (Ladislav Rozlivka), 10:52 Adam Kobr (Martin Kadavý), 27:39 Václav Vilímek (Adam Kobr), 34:33 Adam Kobr (Milan Koubek), 37:20 Jiří Unzeitig (Martin Kadavý), 40:46 Martin Kadavý (Jiří Unzeitig)
branky (asistence): 25:33 Matěj Hojdar (Filip Chodl), 32:16 Ivan Petr (Jakub Kricner), 41:00 Filip Chodl (Ivan Petr)

FTC Vysoké Mýto - OLYMP FLORBAL 7:3
4. Martin Kadavý, 9. Martin Kadavý, 11. Adam Kobr, 28. Václav Vilímek, 35. Adam Kobr, 38. Jiří Unzeitig, 41. Martin Kadavý - 26. Matěj Hojdar, 33. Ivan Petr, 42. Filip Chodl; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Václav Musel ? - Filip Hejtík ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:2;
43:58
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
41:00
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Chodl, asistoval Ivan Petr (7:3).
40:46
Timeout OLYMP FLORBAL
40:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Jiří Unzeitig (7:2).
39:35
Vyloučen hráč Vítek Moučka družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
37:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Martin Kadavý (6:2).
34:33
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (5:2).
32:16
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Jakub Kricner (4:2).
30:00
30:00
27:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek, asistoval Adam Kobr (4:1).
25:33
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matěj Hojdar, asistoval Filip Chodl (3:1).
18:51
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zdržování hry.
15:00
15:00
13:16
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
10:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Martin Kadavý (3:0).
10:08
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:47
Vyloučen hráč Jan Hladík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování hokejky.
08:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Ladislav Rozlivka (2:0).
06:43
Vyloučen hráč Jan Hladík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
03:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Václav Musel; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Adam Kobr, Václav Vilímek, Milan Koubek