3:4
- : -
DDM Teplice
DDM Teplice
branky (asistence): 11:43 Jiří Günther (Lukáš Kešner), 24:00 Lukáš Kešner (Petr Šnejdar), 34:58 Lukáš Kešner (Jan Doležal), 41:28 Lukáš Jánský (Jan Doležal), 44:44 Jan Kos (Marek Šnobr)
branky (asistence): 02:17 Kryštof Dítě (Martin Boušek), 04:10 Lukáš Mrkvička (Kamil Petrák), 18:45 Kamil Petrák (Martin Boušek), 32:05 Kamil Petrák (Martin Boušek), 34:12 Radim Tůma (Tomáš Vokšický), 34:32 Vladimír Dolanský (David Blabolil), 35:52 David Blabolil (Martin Boušek)

DDM Teplice - Florbal Neratovice 5:7
12. Jiří Günther, 25. Lukáš Kešner, 35. Lukáš Kešner, 42. Lukáš Jánský, 45. Jan Kos - 3. Kryštof Dítě, 5. Lukáš Mrkvička, 19. Kamil Petrák, 33. Kamil Petrák, 35. Radim Tůma, 35. Vladimír Dolanský, 36. David Blabolil; rozhodčí: David Hertz - Tomáš Cimrman; vyloučení: 4:6; využití: 1:2; zásahy brankářů: Robert Feigl ? - Roman Roškot ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:4;
44:44
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Jan Kos, asistoval Marek Šnobr (5:7).
43:52
Vyloučen hráč Petr Bauer družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za hrubost.
41:28
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Lukáš Jánský, asistoval Jan Doležal (4:7).
38:30
Vyloučen hráč David Houdek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání.
35:52
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil David Blabolil, asistoval Martin Boušek (3:7).
34:58
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Jan Doležal (3:6).
34:32
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Vladimír Dolanský, asistoval David Blabolil (2:6).
34:12
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Radim Tůma, asistoval Tomáš Vokšický (2:5).
32:54
Vyloučen hráč Marek Šnobr družstva DDM Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:05
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Kamil Petrák, asistoval Martin Boušek (2:4).
31:41
Vyloučen hráč David Houdek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
24:00
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Petr Šnejdar (2:3).
22:44
Vyloučen hráč Vladimír Dolanský družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za blokování hokejky.
21:18
Vyloučen hráč Lukáš Kešner družstva DDM Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:34
Vyloučen hráč Petr Bauer družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:45
18:06
Vyloučen hráč Petr Šnejdar družstva DDM Teplice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:43
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Lukáš Kešner (1:2).
08:29
06:28
Vyloučen hráč Kryštof Dítě družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za blokování hokejky.
04:10
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Lukáš Mrkvička, asistoval Kamil Petrák (0:2).
02:17
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Kryštof Dítě, asistoval Martin Boušek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Tomáš Cimrman.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Neratovice:
00:00
Line-up domácích DDM Teplice: brankář: Robert Feigl; hráči v poli: Lukáš Jánský, Marek Šnobr, Jan Doležal, Lukáš Kešner, Jiří Günther