3:0
1:0
2:0
- : -
branky (asistence): 01:23 Martin Fiala (Josef Loukota), 08:45 Jakub Boháč (Jakub Košař), 09:57 Jakub Svejkovský, 29:49 Radek Orosz (Karel Zelenka), 39:43 Karel Zelenka (Josef Loukota), 43:16 Lukáš Bendek

FBC ROKYCANY - FBC YOUNG BOYS 6:0
2. Martin Fiala, 9. Jakub Boháč, 10. Jakub Svejkovský, 30. Radek Orosz, 40. Karel Zelenka, 44. Lukáš Bendek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec ? - Kryštof Petr ?; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:0;
43:16
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek bez asistence (6:0).
39:43
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Karel Zelenka, asistoval Josef Loukota (5:0).
38:57
Vyloučen hráč Radek Orosz družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
29:49
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Radek Orosz, asistoval Karel Zelenka (4:0).
28:48
Vyloučen hráč Mirek Svoboda družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za nesportovní chování.
21:52
Vyloučen hráč Ernest Kerekeš družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za sekání.
15:39
Vyloučen hráč Petr Sváda družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
10:13
Vyloučen hráč Josef Loukota družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
09:57
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (3:0).
08:45
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč, asistoval Jakub Košař (2:0).
05:21
Trestné střílení družstva FBC ROKYCANY neproměnil Jakub Boháč.
01:23
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Josef Loukota (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC YOUNG BOYS:
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nohovec; hráči v poli: Jakub Boháč, Jakub Košař, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Štván